Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tudtok olyan normális, kulturá...

Tudtok olyan normális, kulturált helyeket, illetve fórumokat ahol lányok-lányokkal tudnak ismerkedni?

Figyelt kérdés
Leszbikus vagyok és fogalmam sincs, hogyan lehetne normális lányokkal ismerkedni, akik mondjuk nem liberálisak vagy nem primitíven azok...ez csak egy álom, hogy ilyen van?

2014. okt. 20. 12:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A Lift fesztivál viszont érdekelne hogy idén elmarad?Októberben szokták megrendezni...
2014. okt. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Hát úgy látom a primitívség végül is mégsem került el :) Valójában pontosan az ilyen emberektől szeretnék távol maradni, akik annyira elfogultak saját magukkal és felfogásukkal kapcsolatban, hogy mást nem is képesek látni, miközben liberálisnak, azaz mindenre nyitottnak gondolják magukat! Csak azt nem értem, hogy vajon az ilyen emberek a nem primitív viselkedésre miért nem nyitottak? Igazából erre szerintem több időt nem is érdemes pazarolni. Ami pedig a ,,nem liberális" dolgot illeti, arra gondolok, hogy pl. nem jár melegfelvonulásra, mert számomra az már elfogadhatatlan, ugyanis szerintem van egy norma, amit el kell fogadni, ha akarjuk, ha nem. S a norma az, hogy egy társadalomban a heteroszexuális kapcsolatok domináljanak. Hogy miért? Mert ez a normális, még akkor is, ha nem Isten szemszögéből nézzük. Bizonyos jobboldali eszmék pedig szerintem sem zárják ki a homoszexuális kapcsolatokat, és valójában nem is elítélendő a jobboldal és a kereszténység szemszögéből sem, az elítélendő az erőltetése és a mértéktelensége, ami valljuk be: a melegfelvonulások lényege.
2014. okt. 21. 20:39
 13/19 anonim ***** válasza:

Ez nehéz téma a melegfelvonulással kapcsolatban. Gondolhatjuk erőltetésnek is, meg egyfajta polgárpukkasztásnak is. De nem beszélhetünk mindenki nevében. Vannak visszafogottabb vonulók is akik nem meztelenül vagy falatnyi bőrcuccban flangálnak akik csupán arra vágynak és arra törekednek a vonulással hogy fogadják el őket emberként. Nem kell melegházasság(szerintem) de az utcán se verjenek meg minket. Viszont egy olyan országban ahol abszolút nem tolerálják a melegeket ez bármikor megtörténhet. Nem azt mondom hogy legyen népszerűsítve vagy lenyomva a heterók torkán de ne legyen az amit az utcán látsz pl a vonulásokkor is. Az a gyűlölet és az a primitívség ami elfogadhatatlan szerintem. És ez azért van mert pl az országunk vezetése sem áll ki a melegek mellett (lásd az alaptörvény megváltoztatását ami egyébként nem csak a melegeket érinti fájón hanem mindenkit aki heteroként nem él házasságban,)

És a köztudatban sem elfogadott.(te sem fogadod el leszbikusként hm...)Ennek az a következménye, hogy most e pillanatban is kb betegként létezünk kis országunkban. Más országokban nincs ez vagy kevésbé igaz ott talán kicsit extrémebb is a vonulás amit emlegetsz ami nyilván megint kiverheti a biztosítékot. Hülye liberálisok. :-)De ugyanúgy heterók között is vannak extrémebb és visszafogott emberek. Egy fórumon pl azt láttam hogy valaki beszúrt egy fotósorozatot szado mazo emberekről akik mindenféle bőrcuccokban flangáltak az utcán. Ezzel azonosítva a melegeket. és hogy ez mekkora fertő. A tudatlanság...a heteró világban is van nagyon sok extrém szexualitású ember de ez nem igaz az összes heteróra. Az a baj hogy az emberek csőlátásúak...

Ha pedig csőlátásúak elítélnek mindent ami az általuk előírt normáknak nem felel meg.(és mekkora képmutatás hisz ők se tartják meg legtöbbször)

Így pedig nem lehet normálisan társkapcsolatot keresni. Ez azért érthető nem? Persze tény nem a legjobb megoldás az utcára vinni, de az életünket túlnyomórészt nem a négy fal között éljük nem is ott ismerkedünk...szóval fontos hogy tudják léteznek melegek. Nem tudom a pontos előzményeket mi vezetett ide hogy végül is eltűnt ez a címke hogy pszichiátriai betegség a melegség gondolom a kutatók pszichológusok érdeme főként de gyaníthatóan nem csak az övék, hanem azoké a civileké akik nem bújtak el félelmükben, hanem vállalták az arcukat és azt hogy ők olyanok amilyenek...valóban a heteró kapcsolat a szép az elfogadott sok ember szemében de két felnőtt azonos nemű kapcsolata is az lehet. Sőt olyan embereké is akik nem élnek ugyan házasságban de gyereket nevelnek együtt élnek békében hűségben amennyire csak tudnak. Na ők pl miért nem tartoznak a család fogalmába? nem tudom hogy akarsz normális körülmények között ismerkedni ha magad is egyetértesz azzal hogy betegek vagyunk mert a hetero a szép a normális kapcsolatforma és jobb is nem beszélni a melegségről mert minek...

2014. okt. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jobboldal és a kereszténység szemében pedig szerintem elítélendő a legtöbb esetben. Nem sok melegbarát vallásossal találkoztam eddig. De megcáfolhatsz ha kicsit bővebben írsz erről mire kikre milyen vallási közösségre gondoltál. Tudtommal a fidesz és a jobbik nem igazán barátai a melegeknek. És kérlek ne mond azt hogy barátai amíg a 4 fal között vannak mert egyelőre nem vagyok ágyhoz kötött szóval nem csak itt létezem. Remélem érted mire gondolok.
2014. okt. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Delilla válasza:
Leszbikus Lányok! Sajnálatos módon valóban minden ismerkedő oldalon sok a "kamu leszbi", ezt tapasztalatból és az ismeretségi körömből is ismerem. Már be sem lépek egy ilyen oldalra sem! KITALÁLTAM VALAMIT!
2014. okt. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Delilla: "Már be sem lépek egy ilyen oldalra sem! KITALÁLTAM VALAMIT!"


Ne őrjíts meg, mit találtál ki? :)


(Egyébként egy kevés józan ésszel meg egy kicsivel több élettapasztalattal azonnal kiszúrhatóak a nőimitátor kanok a leszbikus oldalakon.)

2014. okt. 23. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Az engem is érdekelne, mit talált ki :) Vissza térve a vitára a szexuális irányultság azért csak magánügy. Sőt nekem nem is lenne problémám a meleg felvonulással, ha máskép lenne hozzá állva. Előadások, életutak elmesélése. Nem az,hogy felvonulás, parádézás... polgárpukkasztás, mert rendben van,hogy normális emberek is elmennek, rá, de sajnos elég pár oda nem illő és máris azok az emberek viselkedése alapján lesz mindenki megítélve. Egy egész közösséget bélyegeznek meg a tettükkel. A másik meg ténylegesen, nem függ össze a szexualitás és a politika. Most, aki meleg az nem lehet jobbikos, csakis liberálisnak mondhatja magát? Azért az,hogy melyik pártra szavaz az a saját szíve joga és sokban függ a tapasztalaitól, világnézetétől is.

Igazából nem is a vallás az, amely kizárja a meleg embereket, hanem az emberek akik előírásokat követnek, amit mondani sem kell megint csak emberek írnak.

2014. okt. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A jobbikosokra is szavazhat egy meleg miért ne?De szerintem ennek a pártnak az ideológiája kissé kizárja a melegeket a társadalomból.És itt nem arra gondolok hogy ne vonuljanak mert persze valahol igazuk van ebben.Rálehet fogni hogy provokáció meg stb.De a legtöbb Jobbikost is meglehet nézni ők azok akik nekimennek a kordonoknak meg üvöltöznek.(persze kérdés miért vannak kordonok így kár felvonulást rendezni hogy elzárják az utcákat stb ebből sok probléma van mindig.)Csak hát...nem szép dolog a túlzott exhibicionizmus de az erőszakkeltés sem.A bőrfejűek és a 'hű magyarok tábora' már pedig jó részt ilyen.Nem akarok általánosítani biztos vannak köztük is normálisak akik nem hangoztatják radikálisan z ideológiájukat és nem gyűlöletkeltők.De szerintem nem jön össze a két világ a szélsőjobboldal és a homoszexualitás.Én a magam részéről biztos nem állok egy olyan párt mellé ami olyan régi 'nemzetvezetők' mellé áll akik embereket gyilkolásztak le.
2014. okt. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Azért, nem akarsz általánosítani, de mégis megteszed. Feltételezed,hogy akik normális jobbikosok azok kevesen vannak, a szélsőséges radikálisok teszik ki a párt 90%-t... Vagyis a maradék 10% ami döntő, amely szerint ítélkezünk. Így a média lejárató kampánya mögé bújva azért nem lehet teljes képet kapni. Persze, vannak azért ott is olyanok akik radikálisan hirdetik az eszmét,tar fejjel és egyenruhában ugrálnak... Azért az ilyen hőbörgő emberek véleménye nem sokat ér...A másik meg honnan tudod,hogy mindenki aki oda kimegy és dobálózik, szitkozódik az jobbikos? Aztán meg tudod, ez olyan,hogy olvastam egy két meleg oldalt ahol olyan húzós sztorik voltak,hogy csak na és erkölcsi fertő volt az egész. ( nem azzal volt a gond,hogy a saját nemükhöz vonzódtak! ) Itt kezdődnek a problémák, hogy a szexuális beállítottsággal kérkednek, hogy mondjuk nyilvános wc-ben kefélnek és olyan ruhákban tekergőznek, amely azért a többséget megbotránkoztatja. Sajnos, a rossz hír, esemény, negatív vélemény jobban benne marad az emberekben mint mondjuk a jó. Ezek alapján azért a homoszexuálisokat is jobban gyűlölik.
2014. okt. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!