Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 26 éves meleg férfiként...

Jozsefhugo kérdése:

26 éves meleg férfiként keresek egy olyan lányt, aki szeretne családot házassággal, gyerekekkel, egy klasszikus családmodelt felállítva. Létezik-e ilyen lány?

Figyelt kérdés
Rendezett körülmények között élek vidéken. Szeretnék egy jól működő, baráti alapú kapcsolatot kialakítani, ahol közösen nevelhetnénk a gyerekeinket. Érdeklődés esetén a többit privátban megbeszéljük, életkor kikötésem nincs.

2014. okt. 20. 12:25
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Én ezt nem érzem hazugságnak, érzelmi kötődést lányok felé is ki lehet alakítani, viszont a szex nem mindig vonz. Egy hetero lány többször várná el, mint amennyire nekem szükségem van. A technikai dologra meg nem tudok mit hozzáfűzni, mert nekem például természetes úton és mesterséges úton is megoldható. Sok embernek nyílván könnyebb, viszont aki a saját neméhez vonzódik (velük viszont lelki kötődés nincs) annak igazából elég kevés esélye van családot alapítani, hiába vágyik rá nagyon. Viszont emiatt nem is várok megértést vagy felesleges okosodást...én csak annyit remélek, hogy más is jár hasonló helyzetben és nm egyedül vagyok.
2014. okt. 20. 13:06
 12/27 anonim ***** válasza:
2014. okt. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
És hogy gondoltad kivitelezni a szexuális együttlétet vonzalom nélkül?:-o
2014. okt. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
33%

"Én ezt nem érzem hazugságnak"


Miért nem? A házasság egy az egyben azt mondja a külvilágnak, hogy ez egy hetero szerelmi kapcsolat magas szintje.

Ha egy kapcsolat nem egy hetero szerelmi kapcsolat maga szintje, akkor igenis hazugság formailag házasságnak cimkézni.

2014. okt. 21. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Tehát keresel valakit, aki örökre feladná a szerelem és a boldog párkapcsolat lehetőségét, azért, hogy neked gyereket neveljen.
2014. okt. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
És ha összejönne ez a klasszikus családmodell mi lesz a meleg éneddel vagy önmegtartóztató leszel? Egyébként összejöhet olyan lánnyal akinek szinte 0-hoz közelít a szexuális érdeklődése vagy biszexuális. De annak se lenne túl jó ha nincs fizikai kontaktus. Együtt lenni csak a gyerek miatt tényleg hülyeség. Ez sok rossz házasságban így van...csináld azt hogy gyereket vállalsz de ne egy hazug családmodell miatt. Egyébként miért csak testileg vonzanak a pasik? Néha azt gondolom ez nem csak sok meleg férfinál van így hanem heterónál is. Hogy őket meg csak testileg vonzzák a nők és ha nem kapják meg amit akarnak tovább állnak. Legtöbbjük csak arra megy...DE az igazi kérdés mit értesz te családmodell alatt és mi lesz a meleg életeddel? Mert ha azt folytatod azt a partnerednek is tolerálni kell. Leszbikusok között is sokan vágynak gyerekre de házasságra napi szintű együttélésre egy férfival biztos nem. Sokszor azzal sem könnyű akit szeret az ember ház még egy érdekkapcsolatban.
2014. okt. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Egyébként ha vonzanak a nők bármilyen szinten akkor már nem vagy meleg...
2014. okt. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
hát még egy érdekkapcsolatban* bocsi de ez így lenne, elég ritka a baráti alapú házasság bár egy idő után sok kapcsolat barátivá válik, legtöbbjüket meg is lehet nézni milyen kapcsolatok ezek...
2014. okt. 21. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Tetszenek a férfiak és nők is, a nőkkel nem mindig kívánom a szexet, egy héten pl 3 szor. Ezt lehet egy teljesen hetero nő nem tolerálja. A lényeg az, hogy nem nekem kell, hogy gyereket neveljen, hanem közösen neveljük fel. Családmodellen értem, hogy egy apa és egy anya van, nem kettő azonos nemű ember. Nem kívánom, hogy feladja a szerelmét, ezt nem muszáj megtennie, nyilván tisztában van mindenki ezzel a kockázattal és magával, hogy tudja-e ezt így vállalni. Például akár napi szinten is lehet találkozni vele. Férfiként egyedül gyereket vállalni úgy szinte lehetetlen, már csak azért is, mert nincs aki megszülné.
2014. okt. 22. 00:09
 20/27 anonim ***** válasza:
De hát fogadj örökbe akkor!
2014. okt. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!