Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Engem akar vagy csak a testem?

Engem akar vagy csak a testem?

Figyelt kérdés
Belemennétek egy olyan kapcsolatba ahol a férfi úgy akar először megismerkedni hogy testi kapcsolat is van? Már lefeküdtem egy sráccal akivel ismerkedünk, bár azt hittem hogy járunk akkor, mert azt beszéltük meg. Most néha napján mikor éppen kedve van... 2 naponta 3 naponta felhív. Én egyáltalán nem keresem! Akkor mindig találkozni akar és hogy feküdjünk le mert olyan jó volt múltkor és úgy is lehet ismerkedni. De mondtam hogy én normális lány vagyok engem meg kell hódítani és hogy nappal is találkozzunk. Jó találkozzunk nappal is de feküdjünk is le egymással. Szerintetek?

2014. okt. 20. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Igen, belemennék. /L
2014. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Basszus ha d*gni akarasz akkor d*gsz vele, ha nem akarsz akkor nem...írj nekem, én megismerkedem veled!
2014. okt. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Te ennyire buta vagy, vagy segít valaki, hogy tényleg ilyen hülye legyél?

Te ki vagy használva és rendesen meg vagy b.a.s.z.v.a.

Ennyi.

2014. okt. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tested
2014. okt. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
"De mondtam hogy én normális lány vagyok engem meg kell hódítani".......ne haragudj, de ez vicces azok után hogy már lefeküdtél vele :)
2014. okt. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eddig 2x feküdtünk le. Úgy volt akkor hogy együtt vagyunk. Végül amikor egyszer nem hagytam magam, akkor vége szakadt ennek az egésznek és mondtam neki hogy csak akkor keressen ha komolyan gondolja. Utána pár nap után elmondta hogy szereti a volt barátnőjét még, majd kiderült hogy egy másik csajjal akar megismerkedni, de végül vele nemvolt semmi mert megtudtam és felhívtam és megakdájoztam. :D De én sosem keresem őt, mindig ő keres.... és ha már megvoltam neki miért teszi ezt? Annyi csaj van még. Miért velem foglalkozik? Azt mondta imád mert bolondos vagyok és minden jó velem. Megbolondítom és miért nem lehet először csak így lazába, aztán majd kialakul valami. De basszus nem a filmekbe vagyunk. Amúgy félek hogy én jövök ki rosszul belőle, mivel már most odáig vissza vagyok a srácért, fullra szerelmes vagyok.
2014. okt. 20. 17:22
 7/10 anonim ***** válasza:
Wow! Nekem kéne egy ilyen csaj. :)
2014. okt. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D Bárcsak ő is így gondolná.
2014. okt. 20. 17:56
 9/10 anonim válasza:
Kitudja rajtad kivül még kivel csinálja, lehet neki fő a változatosság! Egyszer oda megy, utána amoda.Te téged meg kell hóditani, miért mész bele a sz*xbe? Ah, genius. Ilyenkor úgy felb*szom magam, az ilyen sok, nem is mondom mivel. Azért írtam egy tippet, Azt hát ha jön neked is iklet!
2014. okt. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
De nehogy kihagyd ha jó pasi :DD
2014. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!