Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hülye vagyok hogyha megundorod...

Hülye vagyok hogyha megundorodtam egy lánytól aki koleszos mert mostanában sokan azt mondták hogy a kolikban mindenki k. f. l mindenkivel?

Figyelt kérdés
hányingerem van ha arra gondolok hogy a csaj más pasikkal szexel... :S :(
2014. okt. 20. 20:43
1 2
 11/12 anonim válasza:
2 kérdező: "Hallod, féltékeny vagy arra, hogy te nem szophatsz fastz..." xDD sírok:D hát most feldobtad a napom XD amúgy meg normális dolog szerintem, amit érzel, de ha megbeszélnéd vele, akkor lehet jobb lenne. Vagy még az is lehet h szeretted..
2014. okt. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

4 évig voltam köleszos, ebből 3-at egy fix sráccal töltöttem együtt, vagyis egy párként, így értelemszerűen (bár nem mindenkinél annyira egyértelmű), ő volt az egyetlen szexuális partnerem akkoriban. Az első évemben pedig nem voltam együtt senkivel.

Most is kolis vagyok, csak már máshol (mesterképzés). Egyelőre szintén nincs felavatva az ágyam és másét sem avattam fel. :D Ez egy rohadt nagy általánosítás. Nincs olyan állat faj, hogy "kolis csajok". Embere válogatja...

2014. okt. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!