Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Teltebb lányok: van aki...

Teltebb lányok: van aki kifejezetten szereti, hogy nem vékony? Milyen jel kell egy fiútól, hogy ne aggódjatok a súly miatt?

Figyelt kérdés

23 vagyok, és nagyon tetszik, ha egy lány teltebb, nem kövér, kb ilyen mértékben értem:

[link]


Többször fordult már elő, hogy egy-egy lány, akivel ismerkedek, beszélgetek, azon aggódja agyon magát, hogy milyen kövér, hogy mennyi felesleg van rajta, pedig igazából gyönyörű... És pont ezzel teszik nehézzé az ismerkedést, sokkal jobb, ha elégedett magával a lány!


Vannak, akik teltebben is elfogadják magukat? Nem úgy, hogy "belefér", hanem hogy pont így szeretik magukat? Vagy ha nem, lehet valahogy fiúként segíteni ezen?


2014. szept. 22. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
adjad a jeleket, az érintések fontosak és a szemkontaktus, attól bepisilnek :D különben ugyan úgy mint aminden más csajnál, határozottan, de az csak jót jelent ha miattad változtatni akarnak :) szóval nincs mit paráznod
2014. szept. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Kb én is hasonló vagyok,de én nem tudom magam így elfogadni..
2014. szept. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ugyan ennél "vékonyabb" vagyok, nem olyan sokkal, a combjaim kisebbek. De én elfogadtam magam, én ilyen vagyok, kész passz. A barátaim így szeretnek. Persze nem mondom, hogy nem álmodozom néha tökéletes alakról, de megvagyok barátkozva a kinézetemmel.
2014. szept. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése.Én örülök,hogy vékony vagyok.
2014. szept. 22. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

ez a csaj kövér és görnyedt...


hát vannak igényeid

2014. szept. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!