Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek, ha beszélgettem...

Mit tegyek, ha beszélgettem egy csajjal és elutasította a randit mert van barátja?

Figyelt kérdés
Elhívtam egy csajt randira, (osztálytársam) és elutasította mert van barátja és mindenki mondja hogy felejtsem el, de nem tudom. Nem nagyon kerültem még vele az osztályba beszélgetős viszonyba.... és téma se volt igazán..

2014. okt. 22. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
foglalt...felejtsd el keress mást!
2014. okt. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De nem bírom, egész nap rá gondolok, és szeretem...
2014. okt. 22. 16:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Vedd tudomásul és örülj, hogy nem csapott be, nem használt ki.

Rendi tőle, hogy megmondta.

2014. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Tartsd tiszteletbe a kérését, ennyi:) Te mit szólnál, ha kikezdene a pasi a Te barátnőddel?
2014. okt. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarod hogy a barátja agyonverjen akkor hagyd békén. :D
2014. okt. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Tereld el a gondolataidat pl tanulással, olvasással, filmezéssel, haverokkal együtt töltött idővel stb.. Bármivel.
2014. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Hagydd!
2014. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát, várok még válaszokat természetesen. Valószínűleg az lesz a legjobb hogy csak maradunk osztálytársak... Csak így ameddig minden nap látom, addig kicsit nehéz elfelejteni, attól meg nem félek hogy a barátja megver ;) Csak nem tudom elfejelteni... akárhányszor meglátom... Valahogy mégis mit csináljak, hogy legalább barátibb viszonyba kerüljek vele, ha nincs téma amiről beszélhetnénk... mert más lánnyal például sokkal felszabadultabban tudok beszélni, mint vele...
2014. okt. 22. 16:34
 9/15 Buford Tannen ***** válasza:
Tudom ,hogy pocsék érzés,de fogadd el.
2014. okt. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Úgy őszintén, ha már te magad írtad azt, hogy

" ..ha nincs téma amiről beszélhetnénk. " Mégis, minek akarsz te baráti viszonyba kerülni vele???

Jó lesz lejáratni magadat???


Tudod, ami nem megy, azt nem kéne erőltetni!!


Keress más lányt, úgyis azt írtad, hogy velük könnyebben kijössz. :)

2014. okt. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!