Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tetszettetek egymasnak de nem...

Tetszettetek egymasnak de nem lehettetek egymasei?

Figyelt kérdés
Van valakinek,happy enddel vegzodo sztorija a fenti kerdeshez hasonloan?

2014. okt. 23. 01:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Nincs, de hosszú még az élet.
2014. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak sad story-jaim vannak :D. A szerelem nem az én asztalom, úgy érzem :D.
2014. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez neked happy end??????????
2014. okt. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A sad story is erdekel...😊
2014. okt. 23. 01:54
 5/9 anonim ***** válasza:
Van happy end meg nem happy end is, írj privit, ha érdekel
2014. okt. 23. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igeeeen, mindketten házasok vagyunk tèpelõdtünk egy darabig hogy mit csináljunk, de vègülis belevàgtunk es most együtt vagyunk:-)))Az èlet tùl rövid ahhoz,hogy moralizáljunk:-)
2014. okt. 23. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Igen. Nekem volt már ilyen. Mindketten szerelmesek voltunk, de túl nagy volt a korkülönbség.. pár hónapig húzódott ez a nagy érzelem, aztán egyszrtcsak beláttuk, hogy ideje lenne továbblépni, mert egyikünknek sem jó ha szenvedünk. És neki hamarabb sikerült túltennie magát (talán azért is mert a fiúknak is más a természetük)lett egy új barátnője aki valóban csodaszép lány, és nagyon örülök, hogy boldog. Kicsivel később engem is megtalált újra a szerelem, és azóta is együttvagyunk az új a barátommal, aki fantasztikus ember és nagyon szeretjük egymást.

Lehet hogy nem ilyen sztorit akartál, de gondoltam leírom az én történetemet, mert valahol ide kapcsolódik ez a bizonyos: "minden okkal történik" sztori is. 

2014. okt. 23. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
11.-ben iskolat valtottam igy uj osztalytarsak stb.. Mar nyaron felvettem veluk a kapcsolatot. A sraccal sokat beszelgettem, jofejnek tunt. Szeptemberben amikor talalkoztunk mindketten mar ereztunk valamit a masik irant, megvolt a kemia. De neki volt baratnoje, ami egy 1,5-2 eves kapcsolat. Hamarosan kidobta a baratnoje, mi akkor meg szenvedtunk kicsit, mert mind azt hittuk hogy a dolog egyoldalu, majd par het mulva nagy nehezen de osszejottunk. Lassan egy honapja egyutt vagyunk .:-)
2014. okt. 23. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hetes: megkérdezhetem hogy mennyi volt a korkülönbség? és ha jól sejtem a fiú volt a fiatalabb..
2014. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!