Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Milyen jó társ/barátkereső...

Milyen jó társ/barátkereső oldalak léteznek? 16/F

Figyelt kérdés

Szinte nincsenek is barátaim, ami miatt nagyon magányosnak érzem magam. :(

Azt a tanácsot kaptam, hogy regisztráljak társkereső oldalakra. Kipróbáltam néhány Androidos alkalmazást, de egyik sem jött be igazán. Vagy inaktívak ott az emberek, vagy látszik rajtuk/leírásukon, hogy nem hosszantartó barátságot/kapcsolatot akarnak. Pedig nekem az lenne a fontos. :/

Na szépen eltértem a kérdés tárgyától. Szóval olyan oldalt tudna valaki ajánlani, ahol aktívak és értelmesek az emberek? :)



2014. okt. 23. 08:05
 1/3 anonim válasza:

Ilyet a legnehezebb találni... Ha fiú vagy akkor eleve nagyon rossz ilyen oldalon.. Ha meg lány.. Akkor ha töltesz fel magadról jó képeket.. Akkor mindenki bepróbálkozik.... De ha nem töltesz fel.. Vagy csak átlagosakat, akkor meg az ellenkezője történik...

Tapasztalataim szerint....

22/l

2014. okt. 23. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
www.gyakorikerdesek.hu Vagyis nem az, de sokan annak használják...
2014. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Akkor úgy tűnik marad az üresség és a magány. :'(


Igen, láttam hogy a Gyakorikérdések-et erre használják, de irdatlan mennyiségű ilyen "kérdés" van, nagyon kicsi az esélye, hogy pont az enyémet nézzék meg... Meg igen, nem is arra való az oldal...

2014. okt. 23. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!