Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ismerkedésnél miért gondolja...

Ismerkedésnél miért gondolja azt egy lány, hogy őt folyamatosan szórakoztatni kell, de ő semmit sem tesz hozzá?

Figyelt kérdés

Ezt a szemembe mondta, hogy ő szereti, ha egy srác vicces, és el is várja, hogy mindig szórakoztatva legyen. Ellenben azon kaptam magam, hogy ő csak halkan ül, nevetgél, kuncog, de semmit nem tesz hozzá a "ja", "hát ja", "aha" megjegyzéseken kívül.


Egy idő után már annyira zavart az érdektelensége, hogy rákérdeztem, érdemes-e ezt erőltetni kettőnk között? Aztán még ő volt felháborodva, hogy ilyet feltételezek kettőnkről, azt mondta, bejövök neki, imád velem lenni, de ő ilyen! Nem tud sokat beszélni, ellenben elvárja, hogy egész nap be ne álljon a szám.


Viszont én úgy érzem, hogy nem tudok mindig folyton vicceskedni, poénkodni, nekem is vannak rossz napjaim, ma is tiszta borús idő van, csendes vagyok egész nap, besötétítettem a szobámat kicsit még melankolikusabb hangulatot teremtve és így tök jól érzem most magamat. Este átjön hozzám, de ma nincs hangulatom folyton poénokat durrogtatni. Megnéztem két filmet, játszottam neten haverokkal, amolyan nyugis nap volt.


Szóval én ezt hosszabb távon nem tudom vállalni, mert van az a határ, amikor vagy nincs hangulatom, vagy kifogyok a szuszból, vagy csak egyszerűen szeretek csendben lenni, olvasni, gépelni, bármit. Úgy érzem, hogy ez a lány megköveteli tőlem az állandó viccelődést, de nekem ez nem megy. Úgy döntöttem, hogy ma este megmondom ezt neki, hogy ez nekem hosszabb távon nem megy, és ne várjon tőlem Showder Klubos poénokat, mert én nem vagyok előadóművész.


Ellenben ő sosem tesz hozzá semmit egy beszélgetéshez. Ha kérdezek tőle, röviden válaszol, vagy olyan semmitmondó reagálással elintéz mindent, és van hogy nekem kell már szóval tartanom őt, különben kínos uralkodik el, és úgy érzem, ő ezt nemigazán tolerálja.


Szerintetek jó ötlet, ha megmondom neki, amit fentebb írtam? Vagy inkább maradjak csendben?


2014. okt. 23. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd a francba. Ha tényleg akkora észlény, hogy a szókészlete a "ja", és "hát ja"-nál kimerül, akkor nem éri meg, hogy vele foglalkozz. Ha tényleg szeretne, megerőltetne magát.
2014. okt. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*kínos csend uralkodik el
2014. okt. 23. 16:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a barátom ilyen, bár ő azt nem várja el, hogy vicces legyek, csak hogy fossam a szót.


Ha csend van éppen, meg is mondja nekem, hogy mennyire nem tudok beszélni, de hogy ő is beszélhetne, azt nem.


Zárkozott is egyébként, lehet ez is a baj.


Szerintem próbálj vele beszélni és ne akarj neki mindig megfelelni, ha így nem tud elfogadni, akkor ennyi.

2014. okt. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elmondom neked,hogy a nők többsége ezt várja el,hogy legyél bohóc...Csak nézzétek meg az itteni lányok/nők kérdéseit,hogy jajj a humor a legfontosabb meg blablabla...tehát ha bohóc vagy,csak akkor vagy jó igazán.Ennyit erről,meg hogy a nőknek nincsenek nagy elvárásaik.(arról már nem is beszélve,hogy nem mindenki születik nagyszájúnak,meg poéngyárosnak,vannak sokan csendesek is).
2014. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!