Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! Ilyen esetben is benne...

Fiúk! Ilyen esetben is benne lenne a pakliban, hogy a csajt csak megfektessétek?

Figyelt kérdés

Több száz km választ el titeket, de ti elmennétek a lány városába, hogy együtt töltsetek egy napot. Tudjátok, hogy a lányhoz nem fogtok elmenni, és a lány a korábbi csalódások miatt elmondja nektek, hogy ő nem az a fajta, aki első találkán benne lenne bizonyos dolgokban. Ennyi utazás és "áldozat" hozás hátterében is lehet az, hogy csak numerát akartok?

Akinek vmi kérdés vagy még plusz info, az privátban írjon:) Köszönöm.



2014. okt. 23. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Elmondom, hogyha ültök egymás mellett és csókolóztok, csak elő kell vennie a farkát a győzelemhez.
2014. okt. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan ismerősöm akinek másfél évig udvarolt egy srác míg végül beadta neki a derekát. Miután szexeltek, kiderült, hogy csak fogadott a haverokkal, hogy meg tudja dönteni a csajt...ezek bármire képesek..:P
2014. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ha többször is megteszi ezt akkor valószínű többet akar és nem csak azt.
2014. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, ha nagyon bejön neki a csaj.
2014. okt. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nem tudom lenne bennem annyi kraft. Mindenesetre ha érdekelne a lány legalább ismerkedés céljából szerintem elmennék. Csak szimplán országot látni meg kocsikázni is jó lenne.
2014. okt. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha találkoznánk, és elcsattanna a csók és elvileg összejönnénk, akkor rajtam lenne a sor, hogy menjek gondolom én. Mivel ő a szüleivel él, csak nem úgy mutatna be, hogy na itt van a csaj, akit néha megdugok anya és apa. Vagyis remélem...
2014. okt. 23. 20:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elhív magához akkor nem úgy fog bemutatni mint egy kvrvát.
2014. okt. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!