Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Létezik Budapesten olyan...

Létezik Budapesten olyan szórakozóhely, presszó vagy bármi, ahová túlnyomórész az "értelmiségi" emberek járnak?

Figyelt kérdés
Tehát ami inkább egyetemisták, 30-as értelmiségi nők/férfiak helye, nem a fél társaság gimnazista vagy lecsúszott csöves/alkoholista?
2014. okt. 23. 21:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja, és ahol nem tipikusan a diszkó zenéket nyomatják, hanem kissé kifinomultabb stílust.
2014. okt. 23. 21:16
 2/8 anonim ***** válasza:
Pilvax kávéház
2014. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gundel étterem esetleg?
2014. okt. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én pedig valami olyat keresnék, ami ugyan még diszkó de kulturáltabb kicsit..Jó zene (én eddig a ligetbe jártam..de nagyon kezd lecsúszni) Belvárosban nem nagyon ..mik a jó helyek?:) Hooolnap bulizni akarok!!
2014. okt. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, attól még, hogy értelmiségi, meg egyetemista, meg 30-as, nem árja ki, hogy ne lenne egy piás senkiházi. Látnád mi megy a mai egyetemeken, néznél egy nagyot. Üdv: egy normálisabb egyetemista
2014. okt. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Morrisons liget mindig is egy ótvar szar hely volt. Talán a Park normálisabb nyáron.
2014. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találtunk egy jó helyet, egy pár hétig sztem itt leszünk! Hello Baby.........
2014. okt. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hello Baby mióta jó? hol vannak ott értelmiségi, normális emberek :D
2014. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!