Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tiltakozik egyre több...

Miért tiltakozik egyre több srác kézzel-lábbal az ellen, hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés
Vagy olyan indokkal, hogy "hát mert nem csak a fiúknak lehet", vagy valami olyannal, hogy "hát minek, úgyis minden lány bunkó és elküld". A lényeg, hogy egyre kevesebben hajlandóak legalább megszólítani egy lányt, nemhogy még utána udvaroljanak is...
2014. okt. 24. 00:41
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
79%
Mert tény hogy rengeteg a magatól elszallt,flegma,bunkó lány.
2014. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én sem tudok kezdeményezni. Nálam ez az önbizalomhiány miatt van de az még rásegít hogy a lányok manapság elég bunkón fogadják azt ha egy random ember akar velük ismerkedni és ez tovább rombolja az emberek önbizalmát.

Nekem ez a tapasztalatom

2014. okt. 24. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
És a maradékért ugye nem érdemes, vagy esetleg "tesztelni", hogy igaz-e vagy csak terjesztik a hülyeséget alap nélkül.
2014. okt. 24. 00:44
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Az udvarlással nem lenne gond ha a kezdeményezésen túljutnék de valamit nyilván rosszul csináltam mert az átlagos csajoknak sem kellettem, olyannál meg nem fogok próbálkozni aki nem vonzó számomra, csak azért hogy legyen valaki, annak úgy semmi értelme.


25/F

2014. okt. 24. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
64%

Na meg sok a buta lány is mint te kerdező.


Olvasd csak el a valaszodat megegyszer,gondolkozz 10 percet,aztán írj megint.

2014. okt. 24. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert elkülditek őket a g_\cibe, megalázzátok őket, és nem mernek többet próbálkozni, mert beégnek.

Legalábbis elég egy normális fiúnak egy rib..ncnál bepróbálkoznia, s már ő is el tudja venni annyira az önbizalmát hogy egyedül dögöljön meg, mert másképp alakul a társadalomról alkotott képe, mint egy olyan embernek, akinek van önbizalma, és ilyenek nem történtek vele.


Itt képbe jön az is, hogy mindenki másképp néz ki, másféle élettapasztalatokkal rendelkezik, ezáltal ezeknek megfelelően viselkedik.


Hogy ne menjünk vissza szépen a gyökerekig, leegyszerűsítem neked, hogy nem vagyunk egyformák, mindenki más, és más történt vele. Nekem személy szerint kaka gyerekkorom volt, és egész életemben visszahúzódó voltam, és ha megkérdezték "miért nincs barátnőd?", akkor valamiféle kifogást kerestem, mert szégyelltem elmondani hogy mi is az igazi problémám.


Tehát hazudunk is.


Sajnos ez van, nem tudsz mit csinálni.

Aki úgy gondolja, hogy megismerne téged, és nem bír mellőled elmenni, az úgyis megfogja tenni a lépéseket feléd..


["*Az alatt, hogy megalázzátok őket, nem az összes nőre, csupán egy viselkedési rétegjére céloztam, sértődés elkerülése végett!*"]

2014. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
34%
Egy jó tanács srácok. Sosem szembből szólítod le a lányt. Mindig hátulról kell megszólítani ;)
2014. okt. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
#7 Nem félő hogy felrúg? :)
2014. okt. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Elmagyaráznád, hogy miért is vagyok buta?
2014. okt. 24. 00:53
 10/34 anonim ***** válasza:
82%
Kevés önbizalom,amelyet csak tovább rombol egy-egy bunkóbb visszautasítás. Na meg a legtöbb csaj annyira rideg és annyira el van szállva önmagától, amit persze egy-egy lenéző pillantással tudatnak veled.
2014. okt. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!