Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha egy iskolatársatok kamu...

Ha egy iskolatársatok kamu facebookkal írogatna és próbálna ismerkedni veletek, rájönnétek hogy ő az?

Figyelt kérdés
Valaki teljesen más névvel, más képpel, kamu facebookkal. Esetleg más neműként is.
2014. okt. 24. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Esélye nincs, egy abszolút idegen személyt nem jelölök vissza és ignorálom az üzeneteit is. Mondjuk ha rájönnék valahogy, vagy kiderülne, onnantól nagyon lenézném ezt az iskolatársamat, ez azért elég szánalmas.
2014. okt. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Makker bolha válasza:
Persze :) HAcsak nem profi :D Mivel bármikor elszólja magát valamiröl ami tortént nálatok és lebukot vagy ha tudod mien stílussal ír akkor is. pl én úgy buktatam le a volt csajomat egy kamu fb vel h ö mindíg a mondat végén duplázta a betüket... pl. Szia, mizuu... vag bármi de néha elég nehez lehet vagy nem is lehet lebuktatni:/ De általában nem tart az ijesmi sokáig :)
2014. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nyilván attól függ, hogy mennyire ismerjük az illetőt... de nem értem, mi értelme ilyet csinálni. Hacsak nem rosszindulatból
2014. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!