Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit tegyek? Mennyi az esély,...

Mit tegyek? Mennyi az esély, hogy kamu?

Figyelt kérdés

Pár hónapja megismertem interneten egy fiút. 16 évesek vagyunk. Sokat beszélgetünk és nagyon jól elvagyunk. Kedveljük egymást.

És a héten találkoznánk először. Már várom és nagyon szeretném megismerni. :)

Anyával még ma beszélek, hogy elmehetek-e.

De egy kicsit attól tartok, hogy túl szép hogy igaz legyen. Nagyon rendesnek ismertem eddig meg. Nemtudom miért félek egy kicsit. Talán túl sok híradót nézek! :D

Vagy valóban van okom félni? :O



2014. szept. 17. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hát, ha netről ismered csak és még nem is láttad élőbe, akkor elég sok a kockázati tényező
2014. szept. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ez a baj. :(

És valakivel itt fordult már elő hogy átverték és az első találkozásnál derült ki?

2014. szept. 17. 16:42
 3/11 anonim ***** válasza:
Van skype-ja, kamerája? Akkor tudnátok beszélgetni egyszer-kétszer úgy is, hogy közben látjátok egymást. Ezzel nem csak a kamuzás szűrhető ki, de sokkal jobban kiderül, van-e értelme személyes talinak.
2014. szept. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet. :) köszi.

Csak nekem is be kell szerezni egy kamerát. :D

2014. szept. 17. 16:50
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha van okostelefonod, azon is tudsz skype-ozni:)
2014. szept. 17. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha kételyeid merültek fel személyével kapcsolatban, addig ne találkozz vele, amíg nem láttad webkamerán. Ha neked nincs kamod, attól még őt láthatod.
2014. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van. Csak első kamera nincs rajta.
2014. szept. 17. 16:55
 8/11 A kérdező kommentje:

Értem. Akkor minden képpen szerzek egyet.

Meg először is a szüleimmel mell beszélni.

2014. szept. 17. 16:57
 9/11 A kérdező kommentje:
*kell beszélni.
2014. szept. 17. 16:57
 10/11 anonim ***** válasza:

Találkozzatok nyilvános helyen, akkor nem lehet gond, és ez amúgy is aranyszabály felnőttek körében is. Előre tudd, mikor mész, mikor fejezed be, és erről tudjon valaki más is (pl. szülő). Ha lehet, a randi nappal történjen, ne este.


Ha mindezt betartod, nem érhet baj még akkor se, ha pszichopata.

2014. szept. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!