Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Beszéljünk nyíltan:...

Lányok! Beszéljünk nyíltan: ha egy pasi csúnya (arcra), tud akármivel kompenzálni?

Figyelt kérdés
Anonim oldal, szóval válaszoljatok őszintén, kérlek.
2014. okt. 25. 16:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%
Persze. Egyéniségével, eszével, humorával, mély érzésével, bohémságával, és még sok sok egyéb mással.
2014. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sosincs olyan, hogy arcra csúnya. Kompenzálni lehet a jellemmel. Nálam a döntő többség ott dűl el.
2014. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
nekem eddig még nem sikerült :c
2014. okt. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem igazán..legalábbis először biztos kiesel a potenciális jeleltek közül. Ha jó a humorod és figyelmes vagy meg stb..sok sok idő után talán meg tud változni, de ha egyszerűen taszító az arcod akkor sosem :)
2014. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Egyetértek az első válaszolóval. Az én párom se egy szépség arcra... de az egyénisége magával ragadott. Magabiztos, tudja mit akar, sportol, hasonló az ízlésünk szinte mindenben...
2014. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
A szépség relatív,mint tudjuk.Ha a szememben csúnya valaki,akkor nyilván nem tetszik,így nem is kezdek vele.Ugyanakkor mások szemében még lehet helyes vagy nyerő.
2014. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
nem akarlak elkeseríteni de a top csajok a helyes pasikra buknak. de ha te nem egy cicababár vágysz van remény :)
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem ismerek olyan lányt, aki csúnya pasira bukna...
2014. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Hát első látásra ha idegen az illető és még sosem láttátok egymást, akkor BUKTA!

Esélytelen!


Csak akkor van esélyed rá, hogy kompenzáld a belső tulajdonságaiddal, ha tudsz vele beszélgetni, meg tudod ismerni. amire kevés az esély.


Arra max neten van esélyed h megismerik a belsőd először.

2014. okt. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát, én találkoztam már olyan helyesnek tartott pasival, aki egyszerűen taszított, annyira nem volt szimpatikus az arca, olyannal is, akit csúnyának láttam, de mégis vonzott benne valami és olyannal is, akit csúnyának tartottam, más meg hüledezett, hogy pedig mennyire kis aranyos arca van.
2014. okt. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!