Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A "többi ember" hogyan képes...

A "többi ember" hogyan képes ennyire lazán kezelni intim dolgokat?

Figyelt kérdés

Vegyünk pl pár srácot meg csajt.

Közös ismerősök álltal meghívásra kerülnek egyikőjükhöz pl 3 csaj meg 3 pasi van együtt mind 18-22 évesek...

Iszogatnak dumálnak a "semmiről" mindegyik csak színészkedik valójában egyikük sem olyan mint amilyennek be akarja magát állítani...tudom mert van akit ismerek.

És Játszanak ilyen "szextárasjátékot" ami közben persze történnek dolgok. Smárolgatás, cicik közé nyomni a fejet stb stb..

Utána éjjel persze "alszanak" együtt csak mindenki külön szobában, és persze nem dugnak mert az még túl korai meg a csajok nem akarják csak ott is megy a kavarás..aztán hajnalban meg vissza kell őket vinni haza vagy a buszmegállóba mert már várják őket valahol.(gondolom anyu meg apu)

Na most én egy 20 éves srác vagyok aki elég nehezen oldódok fel ilyen társaságban és álltalában mindig nekem nem jut csaj(nem a külsőm miatt) hanem csak mert olyan a beállítottságom hogy nekem ez ennél többet jelentene mert mindenki utána elfelejti egymást csak megegyeznek hogy "jah majd hívlak" persze mindegyik utána szarik a másikra. Én meg ha egyszer ilyet csinálhatnék akkor közben meg is szeretném a csajt és hiányozna rögtön és nekem ez túl sok lenne utána meg túl kevés..lehet hogy maradi vagyok meg lúzer meg stb de én ilyen vagyok egy kicsit érzelmesebb. Van még ilyen ember aki ezt soknak tartja főképp hogy utána ez van? Vagy ahogy tapasztalom az ilyen "nem belevaló alfa srácokat" mindenki elkerüli?


2014. okt. 25. 18:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%
Bak vagy?
2014. okt. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
őő nem..
2014. okt. 25. 18:29
 3/15 anonim ***** válasza:
Jó, csak tipp volt... :D
2014. okt. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
32%
Próbáld ki egyszer az ilyet, ne légy ennyire visszahúzódó. Az első alkalom után rájössz, hogy te se akarsz többet a csajtól. Ez csak szimplán egy játék...egy csók az még semmi. Ne legyél olyan, mint a csajok, hogy a legkisebb dolgot is túlreagálják.
2014. okt. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#1 Én az vagyok, mégsem vagyok ilyen. Nem csak a Nap jegyedtől függ, ki hogy kezel egyes dolgokat. Van ot még más is.


Kérdező, azért, mert "miért ne"? Szerintem is "miért ne?". Szerintem játék a élet, ahol mindent ki lehet próbálni ízlés szerint. Ettől pedig senkim sem lesz szarabb alak. Szerintem. De pontozz le, ha nem tetszik a válasz. Nyugodtan. Már megszoktam.

2014. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Lány vagyok, de igen, én is így gondolom.
2014. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#4 Na. Ez egy csúnya általánosítás volt.
2014. okt. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
nem,nem kerüli el,ha azért nyitsz a másik felé normálisan
2014. okt. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem pontozok le senkit...talán ebben is különbözök a többiektől hogy nem azért teszek fel egy kérdést hogy csaj olyan választ kapjak ami tetszik..ez a lényege egy kérdésnek hogy megtudjam milyenek vagytok.
2014. okt. 25. 18:43
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom egy ilyen társaságban lehet e akárhogyan is nyitni egy csaj felé amiből rájöhetne hogy én nem csak szórakozni akarok meg megfogni a csöcsét hanem komolyan érdekel
2014. okt. 25. 18:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!