Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő mire az ember elfelejt dolgokat? Nyomi kommentekkel kíméljetek légyszi

Figyelt kérdés
Pl. ilyeneket:januárban szakított velem a bnőm "nem úgy szeretlek ahogy kell! "22 vagyok a volt csajom 21.6évet voltunk együtt, elsők voltunk egymásnak minden szempontból. összejött egyből szakításunk után egy jó barátommal. Minden megvolt a kapcsolatunkban, mindenhol jártunk, mindent megcsináltunk. Voltak hibák mind2 részről. átlagos kapcsolat. Féltékeny voltam arra akivel összejött már régóta, mert nem tudták leplezni a vibrálást csak idő kérdése volt hogy összejönnek. és ez az időszak kb fél év volt (az utolsó fél évre gondolok amikor együtt voltunk), ezalatt fejben tönkrementem, lelkni nyomoronc lettem, mert nem mondott el soha semmit, ez miatt a féltékenység miatt hibát hibára halmoztam, mert éreztem a vesztem. Azóta minden szar, ha nem lenne rengeteg barátom vagy családom nem tudom hol tartanék. Próbálkoztam, csajozok, bulizok, sok mindenbe belekezdtem (jó dolgok), hogy felejtsek, de minden új hétköznapivá válik és ugyanúgy gyötör a szarság. Odáig jutottam hogy alkesz vagyok, néha cuccozok, és rászoktam a nyugtatóra. A bajomat addig tudnám leegyszerűsíteni, hogy minden amihez kötődök tárgy állat ember, bármi, nem tudom kidobni, stb. felesleges dolgokat sem. Most már nincs önbizalmam, pedig van/volt pár csaj akivel összejöhettem volna. Szóval január óta nem az hogy javult a helyzet hanem egyre szarabb-fordítva vagyok bekötve. és minden álmom, hogy visszakapjam, mert csak nála látom a boldogságomat. Mi ez az agyfasz? Minden nap vele álmodok, MINDEN NAP! Amikor nem vagyok homály. Meló közben nem tudok koncentrálni, remegek, mélydepresszió. Tudom mindenki átmegy ehhez hasonló dolgokon, de mindenki talpra állt akit ismerek és nem akarok én se tönkremenni. Már nem szoktem erről senkivel sem beszélni, mert szánalmasnak tartom már én is. Stb. stb. szóval mi a faszt kezdjek magammal?
2012. okt. 25. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Ajhh, szegénykém, szerelmes vagy. És viszonzatlanul. Sajnálom a helyzeted és sajnos nem tudok okosat mondani. Kb azokat tanácsolnám, amikkkel te próbálkoztál. Mármint ami leköt meg ilyesmi. Ez a cuccozás ez mit takar? Ha van kedved privátban is válaszolhatsz. Már ha akarsz :)


25/N

2012. okt. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs új barátnőd nehezen,csak 3-4 év után felejted el. Ha van új csajod,hát hamar elfejted az exedet
2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jah és közben elfelejtettem válaszolni a kérdésedre...

Szerintem egyén függő, hogy kinek mennyi ideig tart, de érzékenyebb emberek szerintem akár évekig is vihetik magukkal ezeket az érzéseket. Én sokáig szenvedtem.


van, aki azt mondja, más vállán könnyebb feledni.

2012. okt. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!