Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Magas és vékony fiú lennék,...

Magas és vékony fiú lennék, de az egészségem rovására inkább meghíztam, hogy tetszek a lányoknak. Magas lett a koleszterinem és a vérnyomásom is. Szerintetek tartsam a súlyomat vagy fogyjak le, és legyek megint magas vékony?

Figyelt kérdés
A lányoknak állítólag nem tetszenek a magas vékony pasik, mert nem tudják megvédeni őket. Akár az egészségem árán is meg kell felelnem az ellenkezőjének, hogy magas és súlyos legyek?
2014. okt. 25. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Hát betegnek beteg vagy, de nyaktól felfelé...
2014. okt. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Istenem... NE FELELJ MEG MÁSNAK, CSAK MAGADNAK TE IQ SZAMURÁJ!!!!444!!
2014. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

te vagy az pisti?


Amúgy jó nagy hülye voltál, mindenki tudja, hogy a vékonymagas és a dagadtmagas közül a vékonymagas a kisebbik rossz.

2014. okt. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
a magasvékonyok támadása! :D
2014. okt. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 RRR ***** válasza:
neked tök mindegy apuskám!!!
2014. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Na jó... Te sem vagy normális. :D

Az meg sem fordult a fejedben, hogy izmot szedjél fel, ha már úgy gondolod, hogy a külsőd alapján fogsz magadnak nőt találni?

2014. okt. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a külső ugyanúgy fontos, azaz első, amit meglát a csaj!
2014. okt. 25. 22:06
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Amikor jöttek az orkok, hogy lerombolják a falvamat akkor én is azt hittem, hogy nem tudom megvédeni a családomat csak mert magas vékony vagyok. Erőt vettem magamon és apám szablyával kirontottam, és egy egyesével letaroltam őket. Nem hittem a szememnek, hogy képes vagyok rá, de egy férfinak meg kell tennie azt ami saját a családja biztonságába kerül. Úgyhogy tégy amit tenned kell, és légy az aki lenni szeretnél!

orkok = kisebbségiek

szablya = saab

2014. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
9 és még nem vagy sitten? ki hiszi ezt el?
2014. okt. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!