Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, mennyire zavar titeket...

Lányok, mennyire zavar titeket ha egy fiú visszahúzódó, magabiztosnak korántsem nevezhető?

Figyelt kérdés
Ez már férfiatlanság vagy valamennyire azért tolerálható? 19/F

2014. okt. 26. 01:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos abszolút nem tolerálják. Ha ilyen vagy, próbáld nem mutatni, mert kb. az első dolog, amivel elvághatod magad.
2014. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a magabiztosság jó, mert kisugárzást ad egy személynek. Ne félj, nem harapunk!
2014. okt. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor lány kell hogy legyél :O
2014. okt. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az ilyen fiúknak tudom ajánlani, hogy sportoljanak. Egy jó lefáradás után én személy szerint mindig sokkal magabiztosabbnak érzem magam, mint egy punnyadós napon.

23/F

2014. okt. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

En nemertem ezt a fajta filofoziat?Minek kell tobbnek mutatnunk onmagunkat mint amilyenek vagyunk valojaban?Megsem tudom mondani hany srac vaganykodik hogy O mekkora sportolo,Mekkora boxolo.En nemdicsekszek ezzel mert vannak tolem sokkal jobbak is.Persze akinek a legjobban jar a szaj az birja a legkevesbe.

Ez a onbizalom teljes ego duma manapsag nagyon meno dolog.De ez is csak szinjatek.

2014. okt. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Nagyon, belsőleg számomra a legfontosabb, hogy egy férfi határozott, magabiztos, céltudatos legyen.

23L

2014. okt. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a magabiztosságot nem lehet csak úgy általánosságban kijelenteni, ez attól függ, hogy miről van szó. Vagy ha mégis, akkor emiatt elítélni valakit óriási hiba és felszínesség. Ez olyan, mintha valakit a külseje miatt ítélnének el, amiről nem tehet. Az emberek nem egyformák, ki ilyen, ki olyan, van, aki jobb, és van, aki rosszabb lapokat kapott a sorstól. Sajnos én is így látom, hogy manapság divatos ezekkel a szavakkal előállni.
2014. okt. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

persze,hogy színjáték.

de ha szereted a természet filmeket,akkor láthatod az állatok is ugyanígy színészkednek egymásnak és fitogtatják a dominanciájukat.

pont az erre hajlandóságból lehet leszűrni azt,hogy tesz érte,vagyis életképes.

2014. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Allatok nem szineszkednek:)Ott van egy alfa es sok beta,na meg csoro omegak :)
2014. okt. 26. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem tolerálható, és inkább ilyen legyél mint túl magabiztos. :) 17L
2014. okt. 26. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!