Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi volt a legfájóbb, legmegalá...

Mi volt a legfájóbb, legmegalázóbb visszautasítás, ami történt veletek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy hogy történt, milyen gondolatok forogtak a fejetekben, ilyesmik.

2014. okt. 26. 18:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Én egyszer, több hónapnyi szenvedés után, barátnőim unszolására odamentem a kiszemelt sráchoz a suliban. Osztálytársam volt egyébként. A következő párbeszéd zajlott le:

- Szia Peti, van pár perced? Szeretnék mondani neked valamit.

- Mi van?

- Hát izé... az van, hogy tetszel nekem.

- He?

- Tetszel.

- Ok.

És a srác azzal a lendülettel faképnél hagyott. Baromi ciki volt. Egyébként a párbeszédből úgy tűnhet, hogy az illető kicsit ősember szinten van, amúgy értelmes volt. :D

2014. okt. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Amikor 13 evesen levelet irtam az akkor 15 eves nagy szerelmemnek, es o megmutatta a haverjainak lattam h elolvassak egy egyutt rohogtek rajtam:-))))


Ennek ellenere ez nem hagyott bennem maradando traumat, ma mar csak rohogok az egeszen de akkor azert rosszul esett:-))


30 N

2014. okt. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Szeretlek és fontos vagy számomra de maradjunk barátok én meg barom azt terveztem randi végén le kapom . Számító dög volt . De van ez így
2014. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ejha. :/ A 2.-hoz hasonló sztorinak én is szemtanúja voltam, így külsősként nekem fájt a srác bunkósága. :S
2014. okt. 26. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hetekig bent maradtunk suli után még a suliban és sakkoztunk, beszélgettünk és akkor azt hittem egyértelmű jeleket kapok, hogy tetszem neki így amikor jött egy film, amiről a beszélgetések alapján tudtam, hogy tetszene neki el akartam hívni rá, visszautasított, hogy á, nem ér rá. Utána héten próbálkoztam billiárdozni hívni, á, nem ér rá. 2 hétre rá összejött egy nagymellű buta csajjal és többet nem maradt bent a suliban velem beszélgetni. Hát akkor értettem meg, hogy a fiúknak a külső az elsődleges abban a korban így hagytam a fiúzást az egyetemig. 16 éves voltam ekkor és elég durván összetört a dolog, mert sikerült belezúgnom a fiúba.
2014. okt. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző történet visszafele is simán áll.
2014. okt. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Hát én éppen most készülök egy bevallásra, remélem majd utánna se tudok válaszolni. :)))) ;))))
2014. okt. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
"nagyon szimpatikus vagy de túl csúnya a fejed"
2014. okt. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
21%
Úgy volt hogy megbeszéltem exemmel hogy filmezünk nálam. film közbe meg rámászta, csokolgattam, fogdostam mellét, fenekét, majd felállt, képen törölt, majd othagyott a p*csába.. utána elmondta barátnőmnek, aki dobott.. nagyon rosz érzés votl, megalázottnak éreztem magam, nem elég hogy nem hagyta magát, direkt még a barátnőmmel is összeveszített, így kapcsolatom se lett
2014. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mindez nem olyan régen történt.Nagyon megtetszett az illető,szimpatikus volt,aztán kiderült,hogy a vonzalom kölcsönös.Egy ideig kerülgettük egymást,majd randira hívott.Találkoztunk párszor,minden ment szépen,ahogy annak lenni kell ilyenkor.Rendszeresen keresett,sokat nevettünk együtt.Azonban mikor már túl voltunk mindenen,tehát testiség is történt köztünk,persze megváltozott.Már nem keresett,inkább én,közömbösen viselkedett,került.Egyre elutasítóbb lett és ridegebb,mígnem egy napon nagyon csúnyán összekaptunk.Na akkor kaptam az egyik legnagyobb pofont,mikor azt mondta,hogy menjek és éljem az életem,de őt hagyjam békén,mert nem érdeklem,és fejezzem be azt,hogy keresem.Mondta ezt az,aki több,mint egy hónapig húzta az agyam,mert azt csinálta.Aztán még benyögte,hogy nem kellek.Én túl komolyan vettem,és azt hittem,ez köztünk valamiféle kapcsolat...hiba volt.Nem tagadom,hogy nagyon a szívemre vettem,mert életemben talán másodszor esett meg,hogy ennyire csúnyán beszélt velem valaki.Hiszen amit leírtam,az még vállalható,de valójában sokkal közönségesebben fejezte ki magát ez a valaki.Akit szerettem,és szeretek.Csak hát a mai napig sokszor érezteti velem,hogy teljesen hiába.Sajnos ez van.
2014. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!