Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi volt a legfájóbb, legmegalá...

Mi volt a legfájóbb, legmegalázóbb visszautasítás, ami történt veletek?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kíváncsi, hogy hogy történt, milyen gondolatok forogtak a fejetekben, ilyesmik.

2014. okt. 26. 18:11
1 2
 11/14 anonim válasza:
Szeretlek, de csak baratkent, es nem akarok tobbet. Szerinem ez a legrosszabb. Ha azt mondana hogy nem jovok be neki azt megertenem, vagy hasonlo, de ez annyira gaz ez a duma, hogy az nem igaz, engem total kikeszit...
2014. dec. 14. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor elutasították az első karakterem a Trónbitorlón. :( Hét vagy nyolc éves lehettem :(
2015. jan. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én 4 évig udvaroltam a lánynak de ő Sosem volt hajlandó le feküdni velem. Az első három évben mindig azt mondta hogy csak házasság kötés után. Az első három évben többször is megkértem a kezét fe ő mindig korainak találta. 3év után ki derült hogy megerőszakolták 11évesen. Ekkor én meg fogadtam hogy örökre vele maradok és vigyázok rá mert szeretem és nem tudok Nélküle élni.ez után ő nem hitt nekem hogy ezt komolyan gondolom. Én ezt nem gondoltam hanem éreztem. Utána nem hitt nekem. Én tényleg nem csaltam meg. De ő a féltékenységben el kezdte magát akasztgatni. Egyszer a papója vágta le. Erre én el hagytam Nehogy meg tegye. És ő erre össze ált egy pap fiúval. Úgy össze tört vele mikor hozzám vágta hogy alibinek kellettem neki míg ő ismerkedett vele. Nem akarok soha többé komolyabb valamit a nőktől. Úgy nézem őket mint egy gépet. Kivéve anyukámat és a nővéremet.
2015. ápr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Eleg durva dolgok voltak a leirtak mindegyike
2015. ápr. 8. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!