Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ti beszélgettek órákat...

Pasik! Ti beszélgettek órákat olyan csajjal a neten, aki nem érdekel titeket, csak barátilag?

Figyelt kérdés
Főleg intim témákról..Van egy srác, akinek nem értem a viselkedését..azért érdekelne, hogy alapból egy pasi leáll-e egy olyan csajjal dumálgatni, aki nem tetszik neki..vagy, akitől semmit sem akar.

2014. okt. 26. 20:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hát az esetek 90%-ban általába ha csak "barát" akkor,legalábbis én pár sor 1-2 hetente max ahogy irták feljebb,többet minek?!Esetleg ha jó csaj és bejön rá akarok hajtani akkor irok neki sokat,de amúgy tök fölösleges.Te is ebben a szituációban vagy?
2014. okt. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen, azért kérdezem, mert mint írtam a kérdés alatt, van egy srác akinek nem értem a viselkedését és kíváncsi voltam, hogy mások mit gondolnak erről. Mert ő nekem azt mondta, hogy csak barátságot akar, de nem úgy viselkedik.

Vannak más fiú barátaim és ők nem viselkednek ilyen félreérthetően..És kezd idegesíteni ez az egész..:/

2014. okt. 26. 21:02
 13/27 anonim ***** válasza:
Lehet rád akar hajtani?!és akkor mi a baj?!
2014. okt. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Hát az a baj, hogy nem akar találkozni, mert én már többször felvetettem ezt. És nem értem, hogy akkor meg mi a tökömnek írogat majdnem minden nap..és folyton kérdezget, meg kíváncsi rám, főleg a pasi ügyeimre, meg ilyen intim dolgokra..:/ Nem értem..De közben meg tudom, hogy bejövök neki, mert az egész ismeretség ilyen szemezésből indult a buszon..meg mondta már, amikor rákérdeztem, hogy neki mi tetszik rajtam, hogy minden.:) Csak nem értem, hogy miért nem lép..:/
2014. okt. 26. 21:29
 15/27 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok egyébként,most neked van fix párkapcsolatod?!Neki eddig mennyi kapcsolata volt?!
2014. okt. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Hát úgy tudom, hogy neki egy komoly volt, ami jó pár éve véget ért..meg több komolytalan..ő 18 éves, én 5 évvel idősebb vagyok..és nekem volt több komoly..Lehet ez is visszatarthatja, hogy tapasztaltabb vagyok nála? :/
2014. okt. 26. 21:42
 17/27 A kérdező kommentje:
Nekem nemrég ért véget egy kapcsolatom, de mi előbb ismertük meg egymást a sráccal mint a volt pasimmal..
2014. okt. 26. 21:43
 18/27 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseriteni,de igen ettől fél a leginkább,mivel neki csak 1volt,ezért félős azért sem akar lépni,de am is 5évvel fiatalabb,ez neked nem pasi lessz ,hanem egy gyerek-kölyök,szerintem ezt is mérlegeld.Nemtudom mennyire szeretnéd te ezt a dolgot!
2014. okt. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, hogy fiatalabb, meg tapasztalatlanabb. Nagyon tetszik a személyisége..elég érett a korához képest. Jól kijövünk, nagyon vonzó számomra. Persze nekem is eszembe jutott, hogy a korkülönbség nem túl szerencsés, de nem érzem, ha beszélgetünk..Nagyon tetszik az a baj..:)
2014. okt. 26. 21:53
 20/27 anonim ***** válasza:
Az miért baj?! :D
2014. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!