Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Pasik! Ti beszélgettek órákat...

Pasik! Ti beszélgettek órákat olyan csajjal a neten, aki nem érdekel titeket, csak barátilag?

Figyelt kérdés
Főleg intim témákról..Van egy srác, akinek nem értem a viselkedését..azért érdekelne, hogy alapból egy pasi leáll-e egy olyan csajjal dumálgatni, aki nem tetszik neki..vagy, akitől semmit sem akar.

2014. okt. 26. 20:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Mert stagnál a dolog hónapok óta..:D egy helyben topogunk konkrétan és ez idegessé tesz..:) Egyszerűbb lenne ha nem tetszene és le tudnám tojni..:D
2014. okt. 26. 21:56
 22/27 anonim ***** válasza:
Hívd el személyes találkozóra, ha nem megy el akkor ő nem a te embered...
2014. okt. 27. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Hát én már utalgattam rá, meg hívtam is korábban..de egyrészt meguntam hogy mindig volt vmi kifogás, másrészt meg ha nem akar találkozni, akkor mi a tökömnek keres minden nap? Mondom, hogy egyszerűen nem értem a dolgot..:/
2014. okt. 27. 17:41
 24/27 anonim ***** válasza:
Szereti hogy foglalkoznak vele,de mondom ez felejtős,még kölyök...
2014. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Miért egy 18 éves fiú nem tudja eldönteni, hogy mit akar egy csajtól? :/
2014. okt. 27. 22:55
 26/27 anonim ***** válasza:
Ez van, tapasztalatlan, nem tudja hányadán áll. Lehet azt hiszi, még puhítania kell. Nem veszi a jelzést se. Úgyis az lesz a vége, hogy ha tetszik neked, akkor felhozod, hogy mégis mit szeretne. Ha meg annyira nem tetszik, akkor megunod, és hanyagolod.
2014. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Hát igen..:/ Tetszik nagyon..de már nincs sok türelmem ehhez a dologhoz..:(
2014. okt. 28. 12:09
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!