Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » A Tinder arra lett kitalálva,...

A Tinder arra lett kitalálva, hogy a nőknek mindig legyen kéznél egy hozzájuk képest 2-3 kategóriával jobb pasi, hogyha szexre van szükség?

Figyelt kérdés

nem kell a spirituális belemagyarázás, hogy "kategóriázni" értelmetlen és gonosz dolog.


Már csak azért sem, mert Tinderen (meg hát akárhol) pl a hasas, mazsolaarcú nők is meg tudnak szerezni maguknak teljesen emberformáju (férfias testalkatu, arcu, izomzatú) himnemüt. Az mindegy, hogy csak szexre. Szeretnék ők persze, ha szeretné őket a pasi, csakhát a pasi bennük csak a könnyen elérhető lyukat látja. Nyilván van, aki után meg a pasi kapar, de az a csaj meg nem veszi őt észre, mert ott meg a csaj a jobb.


Na, de szóval a Tinder a jóképü pasikon és a nőkön kivül bárkinek hasznos tud lenni?


2014. okt. 26. 20:45
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Akkor nem jössz be nekik ennyi.

Ez pont olyan mint az, hogy te se akarsz szerinted csúnyább lánnyal ismerkedni, így azok a lányok akik neked bejönnek meg veled nem akarnak ismerkedni.

2014. okt. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

itt az arányokkal van a baj!


mert a hasas fosadék agybeteg nők is gyakran tudnak szexelni önmagukhoz képest jobb pasival. MÉG A CSUNYA KÖVÉREK IS dughatnak akármikor.


nekem meg van rendes munkám, nem vagyok kövér, rendes helyen lakom, önálló vagyok, de a kutyát nem érdekli ilyen szinten.,

2014. okt. 26. 21:14
 13/20 anonim ***** válasza:
67%
Talán ha változtatnál a hozzáállásodon és nem ilyen véleménnyel lennél másokról, lehet nagyobb sikered lenne.
2014. okt. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

kezded?


a tinderen 1 darab képet látnak rólad és az alapján döntenek, hogy kellesz vagy sem. Eleve nem is irhatsz annak, aki nem jelölt vissza.


Hozzáállás ebben nem is tényező.

2014. okt. 26. 21:19
 15/20 anonim ***** válasza:

Jó nem vitatkozom, de nyilván rossz képet teszel fel, nem látszik jól az arcod, vagy nem mosolyogsz, akármi lehet ami miatt nem vagy szimpatikus a nőknek. Tudom most az a gondod, hogy a csúnyább lányok találnak sokkal jobb pasit, te viszont nem találsz egy csajt se. Na most vagy tényleg olyan ronda vagy, hogy senkinek nem tetszel, vagy a képeid ennyire rosszak. Lehet hülyének nézni, de szerintem senki se lehet annyira ronda, hogy ne találjon senkit se, ha valaki ápolt, látszik, hogy elégedett önmagával, magabiztos, akkor igenis lehet jó pasi. Egyik ismerősöm se néz ki szerintem jól, mégis tapadnak rá a csajok mert olyan magabiztosnak tűnik a képein, hogy az rengeteg lánynak bejön.

Szerintem a képeiden nagyon látszódhat, hogy mű. Próbálj kicsit lazább képeket csinálni, amin hétköznapibbnak tűnsz, ne látszódjon, hogy csak a kép kedvéért álltál be. Oké tudom a kép kedvéért állsz be, de más egy olyan kép amin azért mosolyogsz mert muszáj és alig várod, hogy kész legyen az a nyamvadt kép, és megint más egy olyan amin tényleg igazán mosolyogsz és abban a boldog pillanatodban kaptak le. Meg kell tanulnod természetesnek lenni a kamera előtt, ez a kameraérzékenység. Van akinek ez rögtön megy, valaki meg erőlködve se tud természetes képet vágni, mert annyira látszik rajta, hogy mű.

2014. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Rossz a képed, ennyi:


[link]

2014. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
#16-os képe többet mond minden szónál.
2014. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
én elvileg jóképű vagyok, mégis úgy vagyok mint te. sztem nem ettől fügsz. de nézz meg nyugodtan, örülnék, ha választanál nekem képet a képeim közül, mert úgy látszik értesz hozzá :) ha megnéznél, írsz? :D és semmi buzulás, hetero vagyok csak kíváncsi vagyok, hogy egyáltalán helyes vagyok e vagy ény is emiatt vagyok szerencsétlen :D
2014. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Voltam 1 hónapot tinderen és 1etlen üzenet jött egy tőlem 150km-re lévő pasitól,aki képes volt megkérdezni hol lakom és van-e facebookom :D


Szerintem nagy átverés,és csak akkor lehet beszélgetni, ha 18-90ig van beállítva a korhatár és a km is végtelenig megy.


Én úgy vettem észre, hogy minden második embernek műtermi profi fotók voltak kitéve, vagy agyon voltak retusálva,és hiába voltak "párok" nem lett belőle levelezés.Le is töröltem :D

2014. nov. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én annyi fotót láttam,amennyi fel volt töltve neki! Rólam pl 3 db volt,mert a fb -on is annyi volt.De meg lehet osztani még ezenkívül ott fotókat...Volt akinek 10 fotója volt,volt akinek 1. Akinek az 1 jó volt,annak megnéztem a lapját és még pár képét és vagy tetszett v se,nem alakult semmi :D
2014. nov. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!