Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért sírnak az itteni pasik,...

Miért sírnak az itteni pasik, hogy a nőknek a külső a fontos, amikor ez nem igaz?

Figyelt kérdés
Nem értem az itteni urakat, miért gondolják azt hogy a nőknek a külső a fontos, szerintem valahol más a hiba, ugyanis én eléggé macis vagyok, nem egy szépség mégis csodás modell barátnőm van, sose volt gond a nőkkel, mindig jó nő volt a párom. Aki szeretné annak privátba küldök rólunk egy képet, Ja és jóval gazdagabb a barátnőm.
2014. okt. 27. 19:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Na mutasd, de akkor mát magadról is küldj.

Egyébként egy fecske nem csinál nyarat alapon ugyanúgy nincs igazad neked sem.

2014. okt. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Küldheted
2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
44%
Mert gyökerek és rondák is és csak az egyiket merik bevallani
2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
89%
hmm, én csak annyit mondok, hogy kb. 6x fordult itt elő, hogy beszéltem lánnyal, mindegyik szerint tök kedves vagyok, meg minden jó tulajdonságot elmondtak rólam, de amikor képet küldtem, egyik sem válaszolt...
2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép, de ha lehet akkor magadról is. Igen is a külsőt nézik!
2014. okt. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%

Mert muszáj valamire fogni, hogy miért nincs barátnőm.

Azt nehéz lenne belátnom, hogy azért nincs, mert egy fa5zkalap vagyok.

2014. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
45%
Nem vagyok gyökér és ronda, mégis én úgy látom, hogy minden embernek a külső a legfontosabb. Nekem is és a lányoknak is. Természetes és alapvető emberi tulajdonság.
2014. okt. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Gondolom te brutál jófej, kedves pasi vagy. Magyarul a személyiségedbe szeretett bele a barátnőd.
2014. okt. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7.-es Ez nagyon nem igaz. Csak a felszínes nőknek a külső a fontos!!


[link]


[link]

2014. okt. 27. 19:59
 10/22 anonim ***** válasza:
28%

Azért sírnak mert él a csorda szellem és próbálják megtalálni a többi szerencsétlent ahelyett hogy tennének valamit a kinézetükkel. Igen mindenkinek fontos a kinézet mert bármily meglepő mindenkibe szorult szépérzék. De hogy kinek mi a szép az ugyebár nem egységes. Szóval ha a hisztis pitsák akik véletlen pasinak születtek nem hisztiznének hanem tennének azért hogy legyen akkor kénytelenek lennének más okot találni a nyavalygásra. Ezek meg ugye már plusz energia befektetést igényelnek. Mind a test változtatása mind az új hiszti téma keresése.

És most tessék pontozzatok le de szerintem nem csak én látom így.

2014. okt. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!