Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Szeretitek ha leszólít...

Lányok! Szeretitek ha leszólítanak titeket ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Persze nem ilyen nyomulós, bunkó módon, hanem mondjuk egy 'szia, szimpatikusnak tűnsz és szívesen megismernélek' féle szöveggel. Úgy vettem észre, hogy élőben mostanság már nem nagyon szeret senki ismerkedni. Tévedek? :D
2014. szept. 6. 17:08
 1/4 anonim válasza:
0%
Nem szeretjük. Engem ne szólítson le senki, mert hát minek néz engem, mégis hogy merne engem leszólítani bárki is?
2014. szept. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy egy igen rokonszenves fiatalember leszólított az utcán, nagyon kellemesen elbeszélgettünk, de több nem volt.....ha független lettem volna, talán megismerkedünk jobban, ki tudja.

De magával a lehetőséggel semmi bajom nincs :)

2014. szept. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon nem jön be!
2014. szept. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Engem meg sosem szolitott le olyan pasi aki azt mondta volna amit leital, e en orulnek neki. Bocsanat hogy hulyen irok de telorol vagyok. :))
2014. szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!