Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Valakinek sikerült már randit...

Valakinek sikerült már randit összehoznia itt? Hogyan sikerült? Lehetséges itt ismerkedni ilyen jelleggel?

Figyelt kérdés
Nekem már sikerült egy randit összehozni és nem volt rossz de vajon csak szerencsém volt? Ez érdekelne mindkét oldalról (L/F). Egyébként csak nem voltunk azonos egyéniségek azért nem lett kapcsolat a randiból.

2014. okt. 31. 17:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hűű hát akkor csak szerencsém volt ezek szerint :D Kellemes randim volt a lány is jól nézett ki csak nem volt meg a szikra. Köszi a válaszokat
2014. okt. 31. 20:50
 12/12 anonim ***** válasza:
nekem sikerült itt összehoznom egy néhány alkalmas ismerkedést és itt ismertem meg barátnőmet is akivel immáron több mint 6 hónapja boldogan élünk és már az összeköltözést tervezgetjük. Ő mondjuk nem igazán jelentkező volt ismerkedős szövegre, hanem tanácsot adott, hogy hol ismerkedjek :D
2015. okt. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!