Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan tudnék barátnőt szerezn...

Hogyan tudnék barátnőt szerezni 10 hónap alatt?

Figyelt kérdés
2014. nov. 1. 21:27
1 2
 11/15 Buford Tannen ***** válasza:

A 10 hónap alatt barátnőszerzés titkos receptet Rákúr őrzi a Rozsdás Rákollóban a széfjében.

Amúgy meg.. Csak nekem hangzik olyan csúnyán az hogy "barátnőt SZEREZNI" Csak nekem tűnik ez a kijelentés úgy mintha egy tárgyra utalna vele? Miért nem fejezed ki szebben magadOt? pl.:hogyan tudnék összejönni egy lánnyal...? no mindegy nem károgok itten

2014. nov. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
21:41: Szerintem 5 éves létére teljesen jól ír.
2014. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Áruld el, hogy miért pont 10 hónap alatt, mert így elég hiteltelen a kérdés. :D
2014. nov. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
rendelj egyet külföldről.
2014. nov. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Pont úgy, ahogyan 1 perc alatt, és pont úgy, ahogyan 200 év alatt.. Azaz sehogysem ! Elemezzük a szót. benne van az, hogy "nő"... hát innentől számítva már azt is kérdezheted, "Megváltozik e a világ 10 hónap alatt?"... Sosem változik meg. Ez az ördög világa, tehát a nőé. Ő irányítgat össze-vissza, hogy minél nagyobb legyen a káosz, hogy elbújhasson...Sajnálom de ez van
2014. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!