Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hova lettek a rendes, nem...

Hova lettek a rendes, nem taplo sracok?

Figyelt kérdés

mindenhol csak ezek az ecsetfeju, tokeletes lanyt (nagy mell nagy kerek segg tokeletes alaku lanyok ) kereso nocsabasz fiuk vannak..

hianyoznak a regi rendes, kicsit helyes, de magukat nem nagyra tarto fiuk 😞

ugy erzem igy en se fogok soha majd kesobb baratot talani, hiszen magas, vekony szarsag...



2014. nov. 2. 00:28
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Teljesen igaz. L
2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

UI: bocsi az ekezetek hianyaert

14/L

2014. nov. 2. 00:30
 3/30 anonim ***** válasza:
majd átváltoznak azok az ecsetfejű nyomik, csak a te korosztályodban ez a divat. bár a személyisége nem mindegyiknek fog...
2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
88%
Kihaltak mert minden lánynak a taplók kellenek
2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
Ez van, a nok reszerol erre van igeny.
2014. nov. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Pl. az osztályodban minden egyes fiú ecsetfejű?
2014. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Vannak csak nyitott szemmel kell járni. Nem a mai tömeg csajok szemével kell látni és meg fogod találni.
2014. nov. 2. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Hat ez jokerdes csajok(fiu vagyok).En magam is elitelem ezeket a szukgatyas diszmajmokat de akarhova megyek ezek mellet olyan csajok vannak hogy elkap az irigyseg.Tiszta nyeglencs anorexisa sracok mellet fullos csajok vannak,Eszem megall.En meg sportolok evek ota.Igyekszek FERFIAS lenni,es en meg nemvagyok jo nektek.

Kerdezo amilyen elvarast te leirtal szerintem en annak megfelek,Miattatok mar rendesen onbizalom hianyos is lettem.Itt a GYIK-on nagyon sok csajnak elkuldtema fotomat.joforman az osszes megdicsert.Meg is itt toltom a szombat estemet a net elott:)

2014. nov. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
szia ,én olyan udvarias vagyok amit leirtál, nem haltunk ki én tartom a frontot
2014. nov. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Mr. Truth ***** válasza:
100%
A sok r**anc elkergette őket erről a planétáról... Nem haltak ki csak kerülik a megalázó tekinteteket.... De egyesitett erővel vissza térhetnek.... Szív, tűz... stb... :D
2014. nov. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!