Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok nektek mi az ideális...

Lányok nektek mi az ideális lájkszám egy fiúnak a profilképén?

Figyelt kérdés

Úgy értve, hogy ez jelzi az ember népszerűségét:

mikortól antiszoc és mikortól páva?



2014. nov. 2. 19:28
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kit érdekel az a tetves pofakönyv?


Éljetek valódi életet gyerekek! :D

2014. nov. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Rékcsi ***** válasza:
10 000 alá nem megyek :/
2014. nov. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Nekem alig van pár, de barátnőmbek 50+

Most antiszoc vagyok? :(

2014. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
*Barátnőmnek
2014. nov. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Igen, antiszoc vagy. Viseld büszkén ezt a megtisztelő címet.
2014. nov. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Le se sz*om hogy kinek hány lájk van a profilképén, ha tetszik egy fiú akkor nem fog ezen változtatni az, hogy 1, 100 vagy 10 000 lájkja van. Nem ez alapján döntöm el hogy esetleg páva vagy antiszoc, de mellesleg nekem semmi bajom az antiszociális srácokkal.


Gondolom azért kérdezed mert kevés lájk van a képeden, ne aggódj, egy normális lány nem ezt fogja nézni, hanem téged! Ha meg valaki azért nem akar tőled semmit mert kevés a lájkod, örülj neki, mert biztos hogy találsz jobbat.

2014. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"ha tetszik egy fiú akkor nem fog ezen változtatni az, hogy 1, 100 vagy 10 000 lájkja van." >

> Szóval akinek nulla, annak esélye sincs :(((( (Bocsi, de muszáj volt XD)

2014. nov. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Érdekes én nem vagyok valami népszerű, sőt, kicsit antiszoc is. Mégis van annyi lájkom hogy valaki aki nem ismer azt gondolhatná valami menő társasági lény vagyok. Csakhogy ez nem jelent semmit. Már csak azért sem mert sok fiatal bejelöl egy rakás idegent a netről akik lájkolgatják. Egy ember személyiségéből nem lehet így következtetést levonni. Lehet van az illetőnek 250 lájk az oldalán az életben meg észre sem veszed. Engem már abszolút hidegen hagy a lájk nem leszek tőle boldogabb hogy egy rakás egyszeri ismerős így akar segget nyalni. Az életben kell kommunikálni nem lájkokkal szarakodni !!!
2014. dec. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!