Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Most mi tévő legyek? Hagyjam...

Most mi tévő legyek? Hagyjam a lányt? Tetszem neki? nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

van egy lány, aki talán tetszik nekem, még én magam sem tudom. többször is áthívott hozzá(más városban lakunk, szóval a városába, nem a házába). legutóbb többet ivott a kelleténél, és össze-vissza beszélt. eleinte azt mondta, hogy köztünk nem lehet, csak barátság, később meg hogy szeret(ezt többször is mondta) meg hogy -mások előtt- a pasija vagyok :S akkor most tetszem neki, vagy nem? mit mond a pia???

azt akarta hogy szexeljek vele, de mondom nem fogom, mert részeg. mondta is hogy őt mindenki csak kihasználja. -nézzetek emiatt hülyének, nem érdekel- szóval nem "döntöttem meg". közben még mindig mondogatta hogy szeret...

fb-n meg nem nagyon beszélünk. nem akar beszélni, vagy nem tudom mi van. élőben se sokat beszélünk. konkrétan nem érdekli mi van velem. semmit nem kérdez felőlem, csak mondja-mondja. de még így is tetszik, talán :S

ölembe fekszik, itt-ott szexuálisan izgat-táncol az ölemben-.

kezdem feladni ("áj feladim xd mondom magamban), mert tényleg, nem érzem, hogy érdeklem őt :/

össze vagyok zavarodva. mikor meg akartam vele beszélni hogy akar e valamit velem, vagy hagyjam, akkor részegedett le. (nem bírja a piát, alig ivott, szóval nem itattam le.) Közbe szólt az élet. megint ellenem :S

most mit tegyek????


2014. nov. 3. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Bolond lány. Szerintem neked sem kell olyan lány aki sosem tudja hogy mit akar.
2014. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. nov. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!