Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ez jó viselkedés?

Ez jó viselkedés?

Figyelt kérdés
Tetszik egy idősebb csávó. De nem flörtölök vele nyíltan, viszont a szemem... hát, nem vagyok az a szégyenlős, aki gyakran lesüti. Nőnek érzem magam, aki felvállalja az érzelmeit. A szem sokmindent mond. Csak azt vetem be, mert nagyon nem tehetek többet, talán még a baráti beszélgetés kezdeményezését. Ő is odajött hozzám már beszélgetni. Szóval az jó, ha nem bámulom, de ha a szemébe nézek, akkor igenis mondok vele valamit? Nagyon szeretem, és amint lehet harcolni fogok érte!

2014. nov. 3. 20:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy keveset vagyunk kettesben, csak perceket, de van, hogy annyit se...
2014. nov. 3. 21:05
 12/15 anonim ***** válasza:
Istenem, a világvégén lakik az a srác? Hát hívd el te, ha hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed menjen a hegyhez! Ez nem a XVII. század, ahol csak a fiú hívhat el. Hidd el lehet ő nem mer, lehet ő is akarná csak nem akar tolakodni.
2014. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
de ő férfi már... bonyolult, nem hívhatom el. csak ott láthatom, ahol szoktam. de küldök felé jeleket:)) na sziasztok, joéjt:)
2014. nov. 3. 21:18
 14/15 anonim ***** válasza:
DE, igen is megteheted! Ne csináld ezt könyörgöm... ~~ Nem mindenki ért a "jeleket", nem mindenki tanult morze ABC-t női logikai diplomával bővítve.
2014. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kamuuuuuuuúúúúú!
2014. nov. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!