Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy szerelemre kiéhezett...

Egy szerelemre kiéhezett férfi vajon mit profitálhat abból, ha viszonzatlan szerelmeket él át és sorozatosan önmaga naivságában csalódik?

Figyelt kérdés

Egy ideje foglalkoztat már ez a kérdés, hogy vajon egy sokadjára is érzelmi kelepcébe kerülő férfi hogyan tudja a ballépéseit, a naivságát "pszichikai profittá" tenni?


Nyilván jönnének most olyan válaszok, hogy mindenki a maga hibáiból tanul, s legközelebb nem szabad elkövetni ugyanazt a hibát, pontosabban azt, hogy valaki megtessen a férfinak.


Viszont ha a férfi szó szerint tanulna a hibáiból, akkor akár ennyi erővel elköltözhetne egy lakatlan szigetre is, ahol nem érnék érzelmi behatások, így nem esne újra kötődésbe, ragaszkodásba, vonzódásba, ne adj isten szerelembe.


Tehát akkor most tanulni kell a hibákból, a naivitásból, az érzelmességből, vagy nem? Egyáltalán mi a jó? Hogyan lehetne a rengeteg csalódást, pofára esést nyereséggé változtatni?


2014. nov. 5. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Én múltkor épp ezen gondolkoztam. Negatív megközelítés: hány nőt szalasztottam el

2. Hány nővel jöttem össze? (poz. megközelítés)

Ja, és én nem tanultam a hibáimból. Mindannyiszor belelépek ugyanabba a mocsárba (idén háromszor). Mindannyiszor elhiszem, h a túlzott kedvesség, enyhe flört több is lehet a haverkodásnál, és nem szerelem. Csak az én oldalamról. És mindig seggre esek.

2014. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 candrea válasza:
Tudatalatti családi minták, amiket így akar megoldani......
2014. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!