Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Kavartunk, es megtetszett, de...

Kavartunk, es megtetszett, de nem ir facen, akkor neki nem kellek?

Figyelt kérdés

Hetvegen kavartunk, de aztan o elment es mire visszajott en mar massal voltam (ezzel kapcsolatban a megjegyzesek nem erdekelnek). Elmondta a nevet, bejeloltem facen, irt is, kicsit beszeltunk. Irta, hogy most van tul egy kapcsolaton (hat nem tudom, lehet, hogy ez csak kifogas), es most nem akar semmibe sem belebonyolodni (konkretan irta, hogy csak szex kell neki).


Azota nem ir. En nem akarok rairni, mert kicsit elutasito volt a multkori levelezeskor, nem erzem okat, hogy rairjak.

Kellene varnom arra, hogy irjon, vagy felesleges tukon ulnom?


17L



2014. nov. 5. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon flegma,ellenszenves lány lehetsz....pff
2014. nov. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem kellesz neki,okkal.
2014. nov. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Leírta világosan, hogy a csak szex opció érdekli (múltkori viselkedésedből azt vette le, hogy könnyen ismerkedsz), ha ebben bent vagy akkor írjál neki, ha viszont ez számodra sértő (kicsit önérzetesebb nőnek csajnak az), akkor meg ne írj neki.
2014. nov. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Haromszor olvastam at a kerdesem magyarazatat, es semmi flegmat sem talaltam.
2014. nov. 5. 16:16
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem feltetlen akarok vele szerelmi kapcsolatba kerulni, csak barakozni es ezt el is mondtam neki.

Es igen, ezert nem szeretnek en rairni, mert onerzetes lany letemre elegge megsertodtem.

2014. nov. 5. 16:19
 6/10 anonim ***** válasza:

TE sértődtél meg? :D


Kavarsz valakivel,ahogy 5 percre elmegy már mászol is másra és TE vagy megsértődve?:DDD

2014. nov. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Bevallotta multkor, hogy az exe ott volt, es eleget latott, ezert hagyott ott.

Es mivel fel ora mulva sem jott vissza, TANCOLTAM egy masik fiuval.

Elnezest, hogy nem fuboztam be a sarokba, es vartam a hercegre...

2014. nov. 5. 16:23
 8/10 A kérdező kommentje:
guboztam*
2014. nov. 5. 16:24
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Na,így már más a helyzet. Ebben nincs semmi kivetnivaló.

A kérdés teljesen más képet festett.


Ha meg elmondta hogy csak szex kell és neked meg nem,akkor ne írj,mert biztatásnak veszi.

2014. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal vagy, semmi gond a viselkedéseddel. Viszont a srác válaszából egyértelmű hogy mit akar.


Mondjuk őt sem ítélem el, egészséges srác vagy szexet , vagy komoly kapcsolatot akar (aki nem meri felvállalni hogy férfiként testi vágyat is érez nő iránt az akar "barátkozni"), és a viselkedésedet esetleg kicsit könnyednek értékelhette, amiből azt a következtetést vonta le, hogy a csak szex opcióval érdemes próbálkoznia.

2014. nov. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!