Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Tanács kellene, megtetszett...

Tanács kellene, megtetszett valaki. (? )

Figyelt kérdés
Tegnap voltam egy házibuliban, és volt ott egy fiú,aki nagyon megtetszett.Igazából még senki se volt rám ekkora hatással.Beszélgettünk, nevetgéltünk,és nagyon kedves,rendes srác. Meg szeretném ismerni, de nem akarok írogatni vagy facebookon nyomulni,vagy ilyesmi. Be sem jelölt,egyébként. Nem tudom ,mit kellene csinálnom? Segítenétek? Kérlek a bunkó hozzászólásokat ne írjatok, tényleg örülnék ha segítenétek. 17L Előre is köszönöm!

2014. okt. 25. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiúk az elején mindig aranyosak,és kedvesek,ez csak a látszat.
2014. okt. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha erősnek tartod hogy bejelöld facebook-on és írj neki (bár nem értem miért amikor együtt buliztatok és már beszélgettetek sokat), akkor keresd újra a társaságát. Járj el abba a baráti körbe ahol találkoztatok és ismételjétek meg az első bulin történteket. Egyik találka a másik után és hamar kiderül mit szeretne vagy nem szeretne tőled. Csak bátran!
2014. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm!:)
2014. okt. 25. 13:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!