Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mostanában sok olyan kérdést...

Kisboltos kérdése:

Mostanában sok olyan kérdést olvastam, amelyben a fiúk panaszkodtak, hogy ők milyen kedvesek, őszinték, de a lányoka semmibe se veszik őket. Ez miért lehet?

Figyelt kérdés

Ilyenkor meg azzal jön mindenki, hogy mert nekik a bunkó pasik kellenek. Én mégsem ezt látom. Nem lehet, hogy azoknak a nőknek egyszerűen csak nem jön be az illető?

Tapasztaltam személyesen is, és hát nem egy jóvágású srác mondta ezt.

Szóval megértem a nőket, és továbbra is fenttartom azt, hogy a nőknek igenis rendes, őszinte és kedves pasik kellenek.

Kíváncsi vagyok a véleményeitekre.


F



2014. nov. 5. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:
De, abszolút igazad van. Most lehet kedves, aranyos valaki, ha egyszerűen nem jön be a lánynak.
2014. nov. 5. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek nagyrészt. Abban nem, hogy jó az őszinteség. Azzal nagyon vigyázni kell, mert meg is mérgezhet egy kapcsolatot.
2014. nov. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű a válasz.Lehet az a srác bármilyen okos,intelligens,őszinte,kedves,rendes és még lehetne sorolni a tulajdonságokat,ha külsőre nem helyesnek született...Akkor aztán bármit tehet,rá se fognak nézni a nők...Én ezt tapasztaltam saját bőrömön.Hiába öltözöm jól,hiába vagyok ápolt és igényes magamra,ezek semmit nem dobnak a latba,ha nem vagy mellé helyes...

Szóval az hogy milyennek születsz meghatározza az egész életedet.

2014. nov. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyit tapasztalunk, hogy amíg a fél vesénket adnánk a nőért és szívvel-lélekkel szeretnénk őt boldoggá tenni, addig ő fogja magát és lelép egy másik férfival, aki valamiben sokkal jobb nálunk. Nyilván ezekre a jobb tulajdonságaikra összpontosítunk, hogy az a másik miben ideálisabb. De tegyük rendbe a gondolatainkat: amelyik lelép mellőlünk, mert a bunkóbb fazonokra bukik, na az a nő meg se érdemel bennünket. Próbáljátok így felfogni!
2014. nov. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!