Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti hanyadik találkozásnál...

Ti hanyadik találkozásnál csókolóztatok? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Adott egy cuki, szép, aranyos lány akinek bejövök, de elmondása szerint "nem szerelmes" ugyanakkor írta, hogy szeret :D Ez ilyen fura dolog, a fontosabb az lenne, hogy a napokban találkoztunk.. facebookon előtte beszélgettünk, mondta, hogy ő még nem csókolózott és szeretné kipróbálni.


A találkozókor megpróbáltam megcsókolni, de egyszerűen nem volt olyan alkalom, amikor például egymás szemébe nézünk és várjunk.. tudjátok :D próbáltam rávezetni, végül puszi lett..

mi több.. szinte félt odanézni amikor épp ránéztem :) ez miért lehet? nagyon kevés volt a szemkontaktus, ami pedig fontos lenne.


2014. nov. 5. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokadik találkozás után, mivel 3 éve ismertük egymást. De az első randi után. L
2014. nov. 5. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

EZ bukás. Voltam ugyanebben a vége az lett hogy én lettem olyan béna hogy máig nem tudom hogyan kellene megjavulni.


Egy biztos: a csaj nem szeret csak kedvel, vagy bejössz neki és szeretne vele lenni de valamiért mégse. El is fogni hagyni nem adok rá fél évet. Ha összejönnétek. Ami nem lesz.

2014. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%
Előfordulhat hogy zavarban volt illetve megérezte hogy meg akarod csókolni és megijedt , ez velem is megesett már .. Főleg azzal akinek az első csókjáról van szó pláne
2014. nov. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) nem hiszem, hogy nem szeretne.. inkább tényleg meg lehetett ijedve.. passz :/ köszönöm :) ment a zöld kéz
2014. nov. 5. 19:22
 5/8 anonim válasza:
Velem is pont ez az eset volt, a lány oldalról. Előtte nem csókolóztam, kerültem a szemkontaktust is, úgy ahogy irtad. Persze zavarban voltam, és picit féltem is :) végül valami nagyon cukit mondott a srác, utána már ment ahogy kell :D
2014. nov. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első talin :)
2014. nov. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Optimusz2 válasza:
Attól függ, ha minden oké a megismerkedést követő 5-ik perc után. A szex előtt.
2014. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is akkor szoktam kerülni a szemkontaktust amikor zavarban vagyok. feltehetően tényleg nagyon az esete vagy. valamivel bátorítsd :) hagyd hogy feloldódjon a társaságodban. :)
2014. nov. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!