Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért csinálja ezt találkozásnál?

Miért csinálja ezt találkozásnál?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel egy suliba járunk és még a nyári szünet első felében elkezdtünk beszélgetni facebookon de a nyáron nem volt alkalmunk találkozni mert egyszer én nem voltam itthon egyszer ő.. Most viszont ma láttam a suliban és nézett lefelé mintha nem látott volna.. Én szívesen oda mennék hozzá csak azt nem tudom hogy most azért csinálja mert szégyenlős vagy azért mert nem akar velem beszélgetni.. Többször beszéltük még a nyáron hogy találkozunk és mondta hogy lenne kedve de most meg mintha nem is venne észre.. jó mondjuk ez csak 1 alkalom volt de akkor is tudom hogy látott...szerintetek csak szégyenlős?
2014. szept. 2. 17:30
 1/1 anonim ***** válasza:
valószínűleg igen szégyenlős, bejössz neki és zavarba jött. Az általad leírtakból és ha biztos, hogy lefelé nézett akkor biztos.
2014. szept. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!