Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek is sok ez első...

Szerintetek is sok ez első találkozásnál?

Figyelt kérdés
Társkeresőn megismerkedtem egy sráccal, ma találkoztunk először. Szimpatikus volt, de már az első randin átkarolt, simogatta a derekamat / combomat. Én ezt egy kicsit soknak, korainak tartom, nekem több idő kell az ilyesmihez.. Szerintetek velem van gond? Vagy tényleg túl gyors ez első találkozásra? 21 l
2014. aug. 17. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túl gyors. De nem vagyunk egyformák.
2014. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is gyors.
2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gyorsan a tárgy akart térni. :D De mondhattad is volna neki, hogy ne, és akkor nem hiszem hogy merte volna tovább folytatni.
2014. aug. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Akit komolyra szeretnék, ott nekem is sok lenne. A srác vagy szexet akar (bár ezt szerintem másképp is jelezte volna), vagy csak kipróbálta hogy rendes lány vagy e .) Vagy én is konzervatív vagyok, és ez nem jelent semmit :D Amúgy egyedül a combsimogatás amit kicsit túlzásnak érzek, a többivel nincs gond.
2014. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ASOT ***** válasza:

Egy icipicit sok.


És szóltál neki, vagy azért hagytad?

2014. aug. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Első alkalommal nekem is sok ez.

Én anno csak a vállánál karoltam át, karjainkat összekulcsoltuk. De tapi nem volt. Kicsit előre sietett a srác.

2014. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem túl gyors :D

ha van vonzalom, akkor nem kellene, hogy kényelmetlen legyen... mitől félsz? :S

2014. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!