Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana...

SEGÍTSETEK SOS KÉRLEK! Mondana valaki olyan ismerkedős, könnyebb beszélgetős helyet Budapesten, ami IGÉNYES hely? (több:lejjebb)

Figyelt kérdés
Barátnőmmel mennék, új kapcsolatokat (neki akár párkapcsolatot) kiépíteni, holnapra terveztük, gyorsan kéne segítség!! Barátnőmnek elég nagyok az igényei (öltöny, normális, udvarlós, nem trágár, stb.), és olyan hely kéne, ahová ilyen fiúk járnak. Neki szeretnék elsősorban segíteni. Ötlet?? (20/L - ok vagyunk)

2014. nov. 6. 00:36
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Csak ne feledd, hogy nekik ez munkaruha (és félig meddig hülyéskedésből írtam :D).


A még mindig rendes 22/F

2014. nov. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Én jövőre megyek orvosira, idén lecsúsztam sajnos 5 ponttal, de már most javítottam októberben! :) én is koleszos leszek valószínűleg.

Ti hová jártok?

Egyébként illik rám a leírás, de van barátnőm :) esetleg barátkoznék, semmi több.

20/f

2014. nov. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
Én meg utcaseprő vagyok, b#szd meg, de a barátnőd kedvéért, rászánom magam, hogy öltönybe bújjak, csakhogy alaposan meghúzzam. Idióták... -.-
2014. nov. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
#14 Látszik hogy rühelled a nőket. Ja, és külön köszönöm, hogy feltételezed rólunk, hogy bárkivel lefekszünk, csak öltöny legyen rajta. Nem is értem: biztos ebben leled örömödet, hogy beszólogatsz, de engem kérlek kímélj, pláne látatlanban. Csak feltettem egy kérdést, bocsánat ha megbántottalak!
2014. nov. 6. 01:14
 15/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, ne is figyelj az ilyenekre, nézd meg a nevét, már mindent elárul (,,Rühellem a nőket").


A még mindig rendes, bár már álmos 22/F

2014. nov. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Illetve #12. Mindegy, tudja kinek szól.
2014. nov. 6. 01:16
 17/30 A kérdező kommentje:
Vagyis #13 naa :D nem tudok telefonon normálisan írni :)
2014. nov. 6. 01:17
 18/30 A kérdező kommentje:
#12: tervezőgrafikusnak tanulunk, semmi extra orvosi, vagy jogi pálya :) de imádjuk! A szenvedély az szenvedély ;)
2014. nov. 6. 01:18
 19/30 anonim ***** válasza:

Azt kell csinálni, amit valóban szeretnétek! :)

Így lesztek benne a legjobbak ;)

Amúgy, miért pont itt ismerkedtek?

Friss egyetemisták vagytok, ott a kollégium is...

Legalább látod is, hogy valójában milyen és hogyan viselkedik..

Itt írhat bárki bármi szépet :)

2014. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

#19 Egy csomó olyan dolgot írtál ,,rólam", amit én nem is írtam ki, sőt, még csak nem is céloztam rá.

De az erőlködésed az oltásomra értékelem, egyszer majd összejön. :)

2014. nov. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!