Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Emo-s fiuknak (nem feltűnően...

Emo-s fiuknak (nem feltűnően emo, csak szerintem az) bejönnek az "átlagos" csajok? 16/l

Figyelt kérdés

Külföldön élek szóval itt nehezebb az ismerkedés :D De megakadt a szemem egy nagyon aranyos kissé emo kinézetű srácon és kíváncsi vagyok ,hogy vajon tetszhetek-e neki? Nem mondanám magam átlagosnak : van fültágítóm (8mm de a legtöbben normális fülbevalónak nézik) és 2 fül pc-m , szőke a hajam (hullámos/sima vasalt) , barna szem , 1.70 magas 50kg. Na meg a stílusom ..hat azt meg nem tudom :D meg keresem a hozzam való ruhákat de inkább kényelmes és feltűnő cuccokba járok. Sminkelem magam de csak kicsit. Nektek mi a véleményetek?

Volt mar pasim de egyik miatt sem voltam annyira zavarba mint miatta (pánikolok és elpirulok) Max 2x beszeltünk de nem is tudok megszólalni annyira ideges vagyok. :(



2014. nov. 6. 04:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Rittyents neki egy pinaszafttornádót!
2014. nov. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
na jó ezen jót röhögtem xD
2014. nov. 6. 17:54
 3/5 anonim válasza:
Az emósoknak nem csak a többi emós jön be. Semmivel sincs ,,kisebb" esélyed nála mint egy emós csajnak, ezt teljesen LÉNYEGTELEN! LÉNYEGTELEN!
2014. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jó tudni :D mar csak a félénkségem kellene legyőznöm ...az a nehezebb.
2014. nov. 6. 18:51
 5/5 anonim válasza:

Jujj ugyanez volt velem is :D

Egy átlag lány akinek tetszik egy rocker srác és izgul az ő jelenlétében, de az átlagos srácoknál nem! Tanács: szedd össze magad és ne félj mert el fogod cseszni mint én :D

Velem az volt a helyzet, hogy már simán együtt lennénk, de a találkozókat lemondtam, mert féltem, hogy mi lenne.. Szóval ne kövesd el a hibám, beszélj vele, amikor csak alkalom van rá! :D :)

2014. nov. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!