Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nők! Aki nem elegáns öltözetbe...

Nők! Aki nem elegáns öltözetben jár, ingben, szövetkabátban, stb. , az már szóba sem jöhet nálatok?

Figyelt kérdés

2014. nov. 6. 10:50
 1/10 anonim ***** válasza:
A pasim nem jár ilyen cuccokban, még is együtt vagyunk.
2014. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy ez mekkora hülyeség.
2014. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Én például szeretem ha egy férfi elegánsan öltözködik, de ez nem feltétel. Ez legalább olyan hülye elvárás lenni mint hogy a nők mindig úgy nézzenek ki mint egy címlap modell. Ha valaki az öltözék alapján választ párt, hát az elég felszínes jellemre vall.
2014. nov. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

nem árt ha van neki ilyen öltöztet is ...

de nem kell ebben járnia

tiszta rendes lehetőleg nem retró cucc

2014. nov. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Kérdező. Ha azt hiszed ezen múlik, akkor vagy nagyon nem jó csajokkal ismerkedsz, vagy valamit nagyon nem jól csinálsz.

Lógós, zsebes gatyában, dorkóban és pólóban is kívánatos tudok lenni, úgy hogy nincs kockahasam, és leszarom a divatot. :)

Sportoló, nem csak jóképű de jó testű magas férfias, tipikusan bugyinedvesítő küllemű cimborám is meg volt lepődve, hogy mindig volt valami csaj körülöttem. Nem kapcsolat, van hogy csak játékra, de mindig volt, neki meg volt 3 ugyanannyi idő alatt.

2014. nov. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én ilyenben járok,de a pasim nem :D Nincs vele bajom.Ő lazán öltözködik és ingről hallani se akar.
2014. nov. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A barátomnak kifejezetten rosszul áll az öltöny. Ingben mondjuk jól néz ki, de... Ő bőrkabátban és farmerben a legvonzóbb. Amikor megismertem, nyár volt, így nem is volt semmilyen kabát, egyszerű rövidujjú és farmer volt rajta.


Nem az öltözködés határozza meg, hogy kellesz-e valakinek.

2014. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért ne melegítőben jöjjön első randira, tipikus...
2014. nov. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sosem jöttek be nekem ezek az öltözködési stílusok, persze, nem árt, ha van, és olyan helyre megyünk, ami megkívánja az elegánst, igaz szerencsére ritkán van ilyen, mert Párom nem szeret kiöltözni, ad magára, de ez nem jön be neki.

Szal a Párom sem ezt a stílust követi, mégis összejöttem vele, mert megtetszett a személyisége.


Lehet magadba kéne nézned, hogy mi nem lehet jó és változtatni rajta.

2014. nov. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 mringer válasza:

Nem általánosítanék ennyire!

Az, hogy ki-miben jár a hétköznapokban, a munkája határozza meg. Szabadidőben szabadon választott.

Az öltöny a tisztelet jele, magabiztos a sugárzása.

Találkozókon minimum elvárás.

Azt viszont egy nőnemű lény se mondja nekem, hogy egy férfi ingben, nem döglesztő!

Nem kell öltöny, de magabiztosságot, védelmezőképességet nem fogsz sugallni szakadt farmerban és pléhboj pólóban, abban maximum haver lehetsz......no de mi is a cél?!

2014. nov. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!