Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mi kell a nőknek?

Mi kell a nőknek?

Figyelt kérdés

"Több millió férfi teszi fel ezt a kérdést naponta, miközben mindent megtesz, hogy el tudja csábítani szíve választottját. Amerikai tudósok most azt állítják, végre megtalálták a választ: nem virágokkal, gyertyafényes vacsorákkal és ajándékokkal lehet meghódítani a hölgyeket, mert a nők az önimádó, érzéketlen rossz fiúktól alélnak el. De miért?!


Uraim, önök hogyan udvarolnak? Gyertyafényes vacsora, romantikus esti séta, apró ajándékok, kedves telefonhívások, SMS-ek? Ha magára ismert, gyorsan változtasson taktikáján. Amerikai kutatók ugyanis bebizonyították, hogy a hölgyek a rossz fiúkat szeretik.

A Bradley Egyetem kutatói 57 országban 35 ezer ember udvarlási szokásait vizsgálták meg. A vizsgálat szerint a kalandvágyó, érzéketlen, önimádó férfiak, akik kihasználják a nőket és megbízhatatlanok, biztos sikerre számíthatnak a gyengébb nem körében.

A hölgyeknek furcsa módon tetszenek ezek a tulajdonságok, sőt szívesen szülnek is a „léhűtőknek”, de azt sem bánják, ha csak egyéjszakás kapcsolatba bonyolódnak velük – magyarázta eredményüket David Schmitt, az amerikai Bradley Egyetem kutatója.


A különös viselkedés oka pedig egyszerű: a nők ösztönösen a legéleterősebb férfit választják, ez puszta biológia.


– Nem meglepő, hogy a hölgyek inkább az úgynevezett „alfa hímeket” részesítik előnyben. A legmegfelelőbb apajelöltet keresik, akik egészséges és erős gyermeket nemzenek nekik. Akik kalandra, izgalomra vágynak, vagy csak teherbe akarnak esni, vonzódnak a rossz fiúkhoz. Ám ezek a férfiak általában nem alkalmasak tartós kapcsolatra – magyarázta Szilágyi Gyula szociológus. – Ezért sokszor a hölgyek egy alfa hímtől szülnek gyermeket, és egy „jó fiúval” neveltetik fel – tette hozzá a szociológus.


A rossz fiúk iránt sokkal erősebb szexuális vonzalmat éreznek a nők. Meghódításuk is kihívás, de megtartásuk szinte lehetetlen. Az asszonyokat ezért örökös izgalomban tartja, hogy bármikor lecsaphatja kezükről kedvesüket egy náluk jobb nő – magyarázta Rusz Edit szexuálpszichológus. – Ezek a férfiak trófeát jelentenek a hölgynek, büszkélkedhet velük, mellettük pedig királynőnek érezhetik magukat, nem csoda, hogy buknak rájuk.


Kik is valójában a rossz fiúk? Amerikai szakemberek szerint a nőcsábászt három fő tulajdonságáról ismerhetjük meg: imádja önmagát, él-hal a kockázatos kalandokért, és igazi szélhámos, aki mindenkit kihasznál. Ha egy rossz fiú belép egy szobába, minden tekintet rászegeződik, nyers kisugárzásával pedig könynyen elcsábítja a hölgyeket. Még az sem kell, hogy ezek a férfiak gazdagok legyenek."



2014. nov. 6. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%
Na figyelj, mindjárt jönnek a nőgyűlölő szüzek és megmondják neked!
2014. nov. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jó a cikk,ìgy van.
2014. nov. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
Minden szava igaz. Igazságtalan ez így, hogy a normálisaknak nem jut rendes nő...
2014. nov. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A nők próbálják beadni néha, hogy minek általánosítunk, meg nem is a rosszfiúkra buknak, de én is ezt látom egyfolytában. Jó cikk.
2014. nov. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
nincsen roszfiu a valosagba a csak az ejel napal budapestbe viktor akin jokat lehet rohogni de amugy a penz es a kulso az egyetlen mi erdekli a noket a csavo termeszete vagy ertelmi kepesegei tejesen hidegen hagyak sajnos.
2014. nov. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy rétegre biztosan igaz, de nem hinném, hogy az összes nőnek ez kell és ezek nélkül a tulajdonságok nélkül nem lehet csajozni. Max a sikerrátád nem lesz túl jó, de az meg kit érdekel, úgyis csak egy nő kell aki majd szeretni fog, a többi meg mind1. Szerintem sok pasi X visszautasítás után feladja és utána ilyen közhelyekkel takarózik. Maradjunk annyiban, hogy a rossz fiúknak könnyebb szexhez jutni, meg több rosszul működő kapcsolatot tudnak működtetni. Jajj de le leszek pontozva :D
2014. nov. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"Az igazi no pedig eszrevetlenul lenyugtatja, szocializalja az oroszlant."
2014. nov. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
az igazi no lehuza az oroszolant aztan keres egy jobban kinzo oroszlant igy nezne ki hejesen.
2014. nov. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt idáig is tudtuk,a rossz fiúk kellenek nekik,akik bunkó taplók,és le sem sz*rják a nőket igazából,csak vannak és megaláznak mindenkit.Igen manapság mindenhol ezt látni,utcán,egyetemen,mindenhol...szóval jogos a cikk.

Nem véletlenül nem vesznek engem emberszámba a nők,mert ezek közül egyik sem vagyok.

Igazából aki meg jófiú kategória,köztük én is,én már megszoktam ezt,hogy rám sem hederítenek a nők.Pontosan ugyanúgy én is semmibe veszem őket aztán kész.

Ami egy kicsit érdekes,hogy engem például nem érdekelne,ha az lenne az egyetlen nő,akit érdekelnék is,ha például mástól lenne gyereke,én akkor sem mennék bele a kapcsolatba.Engem ne nézzenek madárnak,soha nem nevelném fel más gyerekét,eltartani meg végképp nem.Akkor inkább maradok a magányomban...

Ha a nők meg ilyen buták ráadásul,akkor meg egyék meg,amit főztek.Majd mikor megveri,megalázza,megcsalja őket,akkor némelyik TALÁN elgondolkozik rajta,hogy ez így nem jó...

23/F

2014. nov. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Én vitatkoznék ezzel. Alkalmi kapcsolatra persze hogy az alfa hím a nyerő de amelyik nő tud gondolkodni az hosszabb távra nem egy az itt leírthoz hasonló kaliberrel kezd. Persze az is tény hogy nekem egy tipikus jófiú túl gyenge. De szerencsére vannak átfedések. Vannak olyan fiúk/pasik akik játékosak merészek van kisugárzásuk de emellett szerethetők és képesek szeretetet adni. Most komolyan a cikk készítője se hiheti hogy a lányoknak élvezet hogy mindig attól kell félni ki nyúlja le a pasidat. Főleg ha szereted is.

Azzal viszont nem tudok vitába szállni hogy :

– Nem meglepő, hogy a hölgyek inkább az úgynevezett „alfa hímeket” részesítik előnyben. A legmegfelelőbb apajelöltet keresik, akik egészséges és erős gyermeket nemzenek nekik. Akik kalandra, izgalomra vágynak,vonzódnak a rossz fiúkhoz. Azzal nem hogy bárki csak úgy teherbe akarna esni hogy utána egyedül szenvedhessen a babával miközben egy palimadárra vadászik. Szerintem bárki is írta ezt elég negatív képe van a nőkről.

2014. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!