Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha utcán vagy akárhol akarok...

Ha utcán vagy akárhol akarok oda menni egy lányhoz azzal a mondanivalóval h szia aranyosnak tűnsz lenne kedved egy kicsit dumálni? szóval ez szerintetek tré szöveg?

Figyelt kérdés

2014. nov. 5. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy be-e jössz neki
2014. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha jóképű vagy, akkor semmilyen szöveg se tré.
2014. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bino ***** válasza:
Ha kedvesen, magabiztosan mész oda, akkor szerintem nem tré:)
2014. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
minden nagyképűség nélkül, de jóképűnek tartom magam :D de nyilván minden lánynak más az ízlése,és a lényeg pedig,köszönöm az őszinte válaszokat:):D
2014. nov. 5. 21:21
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát inkább egy tré szöveg, minthogy fellökjenek hátulról, hogy "jaj bocsi, ne haragudj nem láttalak körítéssel" nyomuljon valaki. Volt rá példa. És a hangsúly a "nem láttalakon volt." Persze lehet én vagyok túl érzékeny, végül is csak majdnem orraestem.
2014. nov. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ilyen szándékom nem volt,és nem is lesz:D mert ez egy rakat szar próbálkozás,már bocsánat a kifejezésért :D
2014. nov. 5. 21:33
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát láttam már ezért kiakadni nőt, hogy mennyire sablonduma. De ha bejössz neki, gondolom nem érdekli annyira.
2014. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hát szinte mindenki ezzel a szöveggel megy oda. Amit egyébként nem tudom miért rónak fel... Állandóan azzal jönnek, hogy legyünk kreatívak, stb.
2014. nov. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
jó lehetek én kreatív de azt nem tudom hogy mennyire értékelnék :D
2014. nov. 5. 22:05
 10/12 anonim ***** válasza:

az elsőt miért kellett lepontozni? idióták -.-

ha undorodik tőled, nem tetszel neki akkor olyan mindegy milyen szöveget tolsz

ha meg becsurgat a bugyijába ahogy meglát akkor is tökmindegy mit mondasz, jó talán a szia cica van gazdát ultragáz, meg ha paraszt vagy, de amúgy édes mindegy

2014. nov. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!