Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mért csináljátok ezt lányok?

Mért csináljátok ezt lányok?

Figyelt kérdés
Ma is 3-an voltunk (én, aki tetszik és annak barátnője) mikor barátnője el akart menni mondja hogy ne menj és egymásra mosolyogtak (ez jelent valamit ha lehet erre is választ) és nem tudtam ismét elmondani hogy szeretem miért csináljátok ezt?

2014. nov. 7. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg nem akart kettesben maradni veled. A mosolygás nem tudom miért lehetett, egyáltalán volt-e bármilyen jelentése is.
2014. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondhatta volna akár azt is hogy ne hagyj egyedül ezzel az alakkal! Szomorú de ez van sajnos! A mosoly mindig takar valamit ami már előtte ki tárgyalásra került közöttük, és poénból a másik lány szívott a csajjal akinek szerelmet akartál vallani!
2014. nov. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Na én tudom.! A csaj aki tetszik neked azért nem akarta hogy elmenjen a barátnője mert te bejössz neki de ahoz már kicsit félénk h kettesben maradjatok,a mosoly azért volt kettejük között mert a csaj(aki tetszik neked) barátnője tudja h neki bejössz.És sztem a csaj direkt akart elmenni h kettesben legyetek.De mint említettem a tetszős csaj félt.Remélem segítettem.14L
2014. nov. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!