Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Rá fog jönni? Általában...

Rá fog jönni? Általában rájönnek a lányok? Ti hogyan csináljátok?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy lány. El szeretném hívni sétálni, beszélgetni... Persze nem mondanám neki, hogy randira hívom. Mivel először csinálok ilyet nem tudom, hogy ha elhívom rá fog e jönni, hogy nem mint barát szeretnék vele beszélni? Általában rájönnek a lányok? Vagy mondjam meg neki, hogy tetszik és örülnék ha a barátnőm lenne? Ti hogyan csináljátok? (17 éves fiú vagyok)

2014. okt. 9. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért nem mondanád neki, hogy randi? Ezt nem értem. Így lenne az egyszerűbb. Ha visszautasít legalább egyből tudod mi a szitu.
2014. okt. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor mondjam, hogy randi?
2014. okt. 9. 17:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze. De az is lehetséges, hogy rákérdez, hogy ez randit jelent? És megválaszolod, hogy igen.
2014. okt. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem bárhogy adod elő magad, rá fog jönni, hogy randi lenne.
2014. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Kristabell válasza:
Egyet értek,tisztázzátok,hogy ez mit jelent:) és legyél úriember ahogy illik:)A lányok amúgy is szeretik,ha egy fiú határozott.
2014. okt. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
először is haverkodj vele össze, és után hívd el valahova, nem feltétlen kell elmondani, hogy randi, a lányok erre maguktól is rájönnek, de ha rákérdez, akkor csak őszintén ;) és tudd meg, hogy van-e barátja. utána szabad a pálya, sok sikert :DD
2014. okt. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne mondd ki hogy ez egy randi. Az erőssen rá segit arra hogy el bénázd. Mondj csak annyit hogy sétálni, próbáld meg két értelműen be állitani azaz hogy ne tudja egyből le vágni hogy baráti vagy több. Igy lessz izgi, és a végén ha bejössz neki akkor igy is ugy is lessz valami, ha meg nem akkor nem esel pofára és esetleg később még birod ugy keverni a paklit hogy legyen valami :)
2014. okt. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!