Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csináljak ha egy csaj...

Mit csináljak ha egy csaj azért nem akar velem összejönni mert mindenki más gyökérnek tart csak ő nem de így hátrányos helyzetbe kerülne a többiek szemében ha velem lenne?

Figyelt kérdés
Sokszor mászkáltunk ide oda meg egy padban ültünk aztán egyik nap megmondta hogy ezt így nem lehet "Mert a többiek furcsán néznek rá és az neki fontosabb hogy mit gondolnak róla"...
2014. nov. 8. 11:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondott igazat, bocsi. Lány vagyok, de ilyen kifogással sose jönnék elő. Nem hiszem, hogy bejössz neki.
2014. nov. 8. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Háát..akkor valami jobbat is kitalálhatott volna.
2014. nov. 8. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak nem akart megbantani . Ez eleg gyenge kifogas , igy akarta veled kozolni, hogy nem josz be neki .
2014. nov. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Így sokkal jobb csak akkor nem értem minek húzta az agyam 1 hónapig...úgy csinált mintha tökre bírt volna bár biztos hogy én értelmeztem félre a jeleket.
2014. nov. 8. 12:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Tizenéves korban szokott ilyen lenni. Nem sokat tehetsz ellene. Ha felnő, majd benő a feje lágya. Keress mást.
2014. nov. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!