Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Nektek mi a tapasztalatok az...

Nektek mi a tapasztalatok az Elittárssal?

Figyelt kérdés
Én egy hete vagyok fent vidékről egy elég nagy városból és semmi normális csaj nem találtam rajta a közelbe:/ míg egy ilyen gagyin amin van aztán minden ott ki tudok szűrni pár lányt aki szimpatikus és eltudok vele beszélgetni...

2014. nov. 8. 19:24
 1/7 CptTomato ***** válasza:
100%
Van pár oldal ami a végén ugyan sokkal drágább ...de tuti a siker.
2014. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Az amin a szovjet diplómások bohóckodnak?


Tipikus ál-eliteknek való majomkodás.

2014. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
Nem neten találod meg az igaz társat magad mellé,ez eljön váratlanul,villámcsapásként
2014. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3


A neten is jöhet villámcsapásként :D


De ott sem az erőltetett oldalakon.



Bár azt is megkérdem ha nem a neten akkor hol? Jó ha szép az ember meg sikeres akkor kb. bárhol de az átlag?

2014. nov. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%

#4

Az igaz szerelmet megérzi az ember,heves szívdobogás,és csak azt veszed észre,igen ő az akire vártam annyi időn át,ezt csak is egy véletlen,talán a sors keze van benne

2014. nov. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2#

Nem tudom hogy ők ide járnak-e


3#

egy szóval se mondtam hogy az igazit keresem a nagy Ő hanem csak társat és nem kalandot


4#

pl amikor a baráti társaságod találkozik haverod barátaival és náluk pl van egy szexi lány akinek szimpi vagy és neked is bejön

kapcsolatok általában úgy alakulnak hogy bemutatnak egymásnak benneteket aztán ...

2014. nov. 8. 19:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyagilag túlerőltetett oldal.Hú de jó gondolná az ember fia regisztráció után nem sokkal kapok egy üzenetet valkitől aki előfizető mert komolyan társat keres és bízik ugyebár. Az INGYEN regisztrált el sem olvashatja mindaddig amíg elő nem kotorja a szupermaestrot és át nem utal nekik, mire kiderül ez csak egy kamu üzenet egy fizetett társügynöktől hogy rávegyen ezzel a fizetésre...Közben van pofájuk INGYEN saját részre fárasztó tesztfelméréseket készíttetni velünk. Hiába fizetünk várhatjuk a választ hiába úgysem kapunk
2015. jan. 27. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!