Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Szerintetek, ha egy 24 éves...

Szerintetek, ha egy 24 éves fiú csak a tini lányoknak tetszett eddig és barátnője is legutóbb 15 éves volt, akkor azt miért nem fogadják el sokan? Miért az előítélet?

Figyelt kérdés
Mert addig semmi baj sem volt, míg 16 évesnek ismertek meg, érdekes mód elhitték. De már unom, hogy folyton a kor miatt hazudozni kell, fogadjanak már el úgy, ahogy vagyok végre! Amúgy sajnos túl kisfiúsan nézek ki, ezért van az, hogy a tini lányoknak tetszem csak és ez nem az én választosásom, hanem a lányoké! Ezt fontos tudni, mindig a lány választ, ahogy mondani szokták. Sokszor csak bedszélgetek velük aztán megkedvelnek. Előző barátnőm is maga kérdezte, hogy most járunk-e.
2014. nov. 8. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
bocs, de ha 24 vagy, minek van 15 éves kislány barátnőd?
2014. nov. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem a külső a lényeg, hanem az, hogy valszeg rohadtul gyerekes vagy. Én pár évvel idősebb vagyok, de nem tudnék járni 20 éven aluli lánnyal, mert még gyerekek. Szellemileg.
2014. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyi vagyok mint te, de egyáltalán nem tudom elképzelni milyen közös pontot lehet találni egy kilencedikes csajjal az ágyon kívül. Az ember eddigre már simán több diplomás, dolgozik, konferenciákra jár, jézusom.
2014. nov. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pedig képzeljétek még csak le se feküdtünk exemmel például. Vannak akik korukhoz képest érettebbek fejben már.
2014. nov. 8. 20:59
 5/7 anonim ***** válasza:

Lényegtelen hülyeség, hogy fejben ki mennyire érett. Felnőtt ember létedre összejöttél egy 15 éves!!!!! kislánnyal, undorító vagy.

Hát ezért nem kellesz egy nőnek se, mert egy kislányt még lehet bírsz hülyíteni meg manipulálni, de felnőtt nőnek egynek sem kellesz. FÚJ

2014. nov. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy difi van a pasival amit a korabeliek már látnak ezért azoknak nem kell a tapasztalatlan kis csajokat meg szédíti. A kérdésfeltevésen viszont már igazolva is látom a gyanúm. Kérdező az egész gondolkodásmódod gyerekes. ezzel csak az a baj, hogy a 15-16 évesek se maradnak egy szellemi szintem veled pár éven belül rájönnek miért az ő korcsoportjuk kellett neked.
2014. nov. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha van közös téma, hullámhossz, nincs semmi gáz ebben a korkülönbségben. Ha nektek ez jó, ne foglalkozz a sok élettelen nyomorulttal, akinek ez nem tetszik.
2014. nov. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!