Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Hogyan küzdjem le, hogy félek...

Hogyan küzdjem le, hogy félek megint ismerkedni?

Figyelt kérdés
16 évesen volt egy kapcsolatom egy nagyon rendes lánnyal. Sajnos 6 hónap után bejelentette, hogy ő még mindig szereti az exét és elhagyott. Ők újrapróbáltak, azóta is boldogok, nekem barátom maradt (megértem őt igazából). Tavaly újra próbálkoztam, túltettem magam a régin, az új lánnyal le is feküdtünk, de nem sokkal utána közölte velem, hogy kapcsolatot még egy darabig nem akar és nem én leszek neki az igazi sem (elvileg már régóta el akarta mondani, de nem akart megbántani, hát eléggé sikerült neki). Most lenne egy baráti társaság, ahol bejön egy lány, akivel tök jól megvagyunk kettesben is néha. Őt is elhagyták régebben a kapcsolatában, a minap azt mondta, hogy kb. mostanra tette túl magát rajta. Viszont én nem merek vele ismerkedni. Mit tehetek, hogy újra nyitott legyek az ismerkedésre és ne féljek attól, hogy ő is elutasít és legalább próbáljam meg? Lehet, hogy ő is arra vár egy kicsit, de nem biztos.

2014. nov. 8. 21:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne gondolj a rossz múltadra. L
2014. nov. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Talán próbáld meg ne a potenciális társat/partnert látni benne, hanem kicsit "haverkodósan", "tét nélkül" próbálj vele ismerkedni (tudom, ezt könnyű mondani, ha kialakulnak az érzelmek), először szerintem ne azt éreztesd vele, hogy te "úgy" gondolsz rá, menjetek el kettesben különböző programokra, érezzétek jól magatokat, aztán majd meglátod, hogy érdemes-e próbálkoznod nála. Sok sikert mindenesetre.
2014. nov. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!